Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy folytsam el magamban azt...

Hogy folytsam el magamban azt az érzést hogy soha nem lehet családom?

Figyelt kérdés
Tudom ez lehet elég hülye kérdés de anyagiak miatt soha nem lehet gyerekem,és már régóta szeretnék de erre kb semmi esély,igaz hogy még fiatal vagyok de az mindegy ha anyagilag és ház ügyileg soha nem lehet gyerekem és családom és ez miatt soha nem lehet teljes az életem,mit tudok ez ellen az érzés ellen tenni? volt valaki hasonló helyzetben?

2021. febr. 19. 11:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

Dolgozz, tanulj és képezd magad így egyre előrébb tudsz jutni.

Nincs lehetetlen, csak tehetetlen...!

2021. febr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%
Figyelj. Én nekem is mindig az volt a vágyam, hogy családom legyen, egészében fiatal korom óta. Rossz anyagi körülmények közt nőttem fel, tehát nem számíthattam a szüleim segítségére, nem tettek a seggem alá semmit. Az iskolázottságom is alacsony volt, max gyárba tudtam elmenni dolgozni, de hát ugye azt nem igazán fizették meg. Aztán nem is tudtam egyhuzamban dolgozni egészségügyi problémák miatt, így félre tenni sem lehettek. Páromnak biztos állása volt ugyan, de nem diplomás fizetése, saját lakás esélytelen volt, maradt az albérlet. Nem tudtunk ilyen körülmények közt gyereket vállalni. De mivel nagyon szerettem volna és a korom miatt nem halogathattuk, össze kellett szednem magamat. Minden tőlem telhetőt megtettem, elvégeztem tanfolyamot, kerestem olyan munkahelyet, amit szerettem (nem volt könnyű), rendeződtek az egészségügyi problémák, s lassan az anyagiak is. Így már bele tudtunk vágni a gyermek vállalásba. Hidd el, amit nagyon akar az ember, eléri.
2021. febr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%

Hagyjuk már ezt a hülyeséget, hogy csak akkor lehet teljes az életed, ha szaporodsz. Gyerek nélkül is lehet családod, lehetsz boldog, lehet teljes az életed! Sőt! Az ismerőseim között sokan nem vállaltak gyereket, és sokkal boldogabbak, mint pl. a gyerek miatt megromlott kapcsolatú, elvált párok, vagy a leterhelt anyukák.

Én már csak azért sem akarnék gyereket vállalni, mert tudom, hogy azzal tenném tönkre az életem.

2021. febr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze lehet boldog,ha nem akar!!!!

De ő akar!

2021. febr. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
13as válaszoló,Mindenki más beálottságú és mástól lesz boldog az életben. Aki nem akar gyereket az nyilván nem vállal gyereket és ő attól lesz boldog én viszont pont az ellenkezője vagyok.
2021. febr. 20. 08:41
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor tegyél érte, ne csak siránkozz, meg sajnáltasd magad!
2021. febr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!