Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek nem segít a férje...

Akinek nem segít a férje (párja) a gyerek / háztartás körüli dolgokban, és több gyerekük van, hogy oldja meg?

Figyelt kérdés
Eleve megfontolandó, hogy ha egy gyerek mellett sem segít semmit, akkor mi lesz ha kettő (három) gyerek lesz? Aki vállalt így másodikat (harmadikat, stb) mi motiválta? Vagy inkább ezt fel kellene adni, mert úgysem változik meg, aki ilyen? Vagy van aki megváltozik idővel?

2021. febr. 22. 13:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
70%
20 ezt ertem. De minek három gyerek kettő helyett? En a nagykorútól megszabadulnék ilyen esetben.
2021. febr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Mondjuk en a testver dolgot abszolut megertem. Igazából ez egy racionális magyarazat vegre. Koszi
2021. febr. 22. 23:32
 23/24 anonim ***** válasza:
26%
Miért szabadulnék meg? Nem semmittevő. Jó a kapcsolatunk is, az csak egy dolog, hogy a gyerekekkel nem tud mit kezdeni bár remélem ahogy nőnek ez változni fog, a nagyobb nincs még 3éves sem. Dolgozik, az itthoni "mókolás" alatt azt értem, hogy szerel pl. vagy a gyerekeknek készít pl fából használati tàrgyakat, illetve játékot. Családi házban élünk, sok a dolog, csak ha van szabad ideje akkor ő neki is jár az "én idő", csak épp nem veszi észre, hogy ezaz ami nekem abszolúlt nincs. Ami tényleg gáz és igazán neheztelek, az az, hogy viszont nem tud velük játszani amíg én pl összedobok egy bonyolúltabb kaját hétvégén, ha rászólok, hogy megint nem figyel, mert a telefont nyomja már a gyerek itt van velem a konyhában akkor észre veszi magát, de folyton jön azzal, hogy nincs fantáziàja mit játszhatnának akkor szoktam instrukciót adni de az se tart tovább 5percnél.. A kicsi 5hónapos, elég sírós nehezen viseli, feszült lesz tőle mert nehezen vígasztalható. Remélem ahogy nőnek megoldódik ez a dolog, kerek 2év van köztük.
2021. febr. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
23 :) szerintem is tulzas otthagyni, de azert beszelj vele, hogy igenyed lenne kis idore, ha eddig nem tetted. Nos, az en gyerekeim kozott is kereken 2ev van. Az en ferjem is inkabb a nagyobbal van el jobban egyelore. A mi kisebb gyerekünk egy evvel idosebb, mint nalatok a kisebb gyerek, szoval kb uaz lehet a helyzet. Amikor ilyen kicsi volt en ugy foztem, hogy magamra kotottem a kicsit vagy amikor aludt. Lehet amugy en vagyok bena de az elso evben nekem sem volt enidom szóval ez a helyzet is ismeros. Nalunk a kicsi annyira matrica volt eleinte, hogy sehova nem lehetett elmennem. Azert ez javult, bat nalunk a ferjem tamogatta vna hogy elmenjek akarhova csak nekem nem volt szivem otthagyni mert tudtam h orditani fog hiába csinál vele akarmit is.
2021. febr. 23. 13:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!