Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az, hogy ha egy nő gyereket...

Az, hogy ha egy nő gyereket akar (de apa nélkül), arra ugyebár van legális lehetősége. Na de mi van ha, egy férfi szeretne hasonlóképpen gyereket (anya nélkül). Van erre megoldás?

Figyelt kérdés

Most a "Keressek egy normális párkapcsolatot" jellegű javaslatokat köszönöm, de nem kérem. Tudom ezt én is, ezen vagyok... a kérdésem az csak a "B" terv.


Most ne menjünk bele, hogy 4X évesen férfiként, közelebb az 50-hez, miért vagyok egyedül. A kérdés nem erre irányul. Életem nagyobb részét párkpacsolatokban töltöttem, volt ahol én nem, volt ahol a másik nem akart. De megmondom Őszintén, kedzedk aggodni, és nem akarom az életem utód nélkül leélni. Létezik-e valami béranya jellegű legális lehetőség Magyarországon? Tehát hogy vér szerinti utódom lehessen.


Nyilván olyan megoldás nem érdekel, hogy valakit csak azért tartsak el évtizedekig, hogy gyereket szüljön. Aztán mondjuk a nagyobb apanázs reményében meg kedve szerint zsarol a gyerekkel. Tehát valami olyasmi érdekel, hogy szerződéssel jól körülhatárolt módon, X költségért, orvosi segítséggel, de tőlem teherbe esik a béranya, kihordja. Y hónapot besegít, aztán lemond a gyerekről.


Tudom valami nagyon hülyén hangzik a kérdés. De mielőtt megítélsz: a vágyam semmi több, mint amihez a nőknek is joguk van jelenleg Magyarországon. Ha kedvük van, spermadonortól teherbe eshetnek, és apa nélkül lesz gyerekük.


Tudom, a reprodukciós előny vitathatatlanul a nőknél van... de csak van megoldás a fordított helyzetre is.



2021. márc. 3. 23:38
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

#4: "Ráadásul csak utódot akarsz, egy eszményt, nem pedig gyereket szívből."


Ezt csak Te olvasod a sorok között. Ezek nem az én szándékaim. Én gyerket szeretnék, akit lehet nevelni szívvel lélekkel, mindent beleadva... Elnézést ha félreérthető volt amit olvastál.


Ha csak a DNS-t szerettem volna továbbadni, már felcsinálhattam volna pár csajt. És mivel nem állok anyagilag rosszul lehettem volna 1-2 gyerek "vasárnapi" apukája. Elbírta volna a büdzsé. Csak nem erre van igényem.

2021. márc. 4. 22:47
 12/30 anonim ***** válasza:
63%

"Tudom, a reprodukciós előny vitathatatlanul a nőknél van..."


Pontosan. Úgyhogy sajnos a válasz: Magyarországon nincs lehetőséged rá. "Saját magának" gyereket csinálni csak a nő tud, ahol az apa vagy tud róla, vagy nem.

2021. márc. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
55%

Ezt nem lehet jogi szempontból nézni.

Ha valóban gyermeket szeretnél, pont hogy előnyben vagy mint férfi, hiszen gyakorlatilag életed végéig lehet gyereked, ha egészséges vagy.

Nem lehet úgy se nézni, hogy elbírta volna a pénztárcád.

Társat szívvel-lélekkel kell keresni, úgy találni fogsz.

2021. márc. 7. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok kérdező. Gyereket béranyával fogok csináltatni. Nőre viszont nincs szükségem.
2021. máj. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
És honnan szedsz hozzá petesejtet, kedves utolsó? Mert a béranyaság csak arról szól, hogy valaki kihordja a mástól származó beültetett embriót. A saját petesejtjét nem adja hozzá.
2021. máj. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Megoldjuk okosba 15 ;)
2021. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Magyarországon illegális a béranyaság, mert emberkereskedelemnek minősül eladni a gyerekedet. Lehet okosba kicsengetsz pár millát egy lánynak, hogy szüljön neked, aztán teljesen törvényesen meggondolja magát.
2021. máj. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván nem ott fogok bérelni inkubátort ahol illegális.
2021. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%

Megvárhatod a Fudan űzembehelyezését.


A kínai szemlélet, jog és kutatási elvek szerint hamarosan úgy is lehet majd embert tenyészteni, mint a Mátrixban.

Olvasd el a Matolcsy nemrég publikált 4xakárhány pontját, még pénzelnünk is kelleni fog.


Ahogy a Gyurcsány mondta, itt lesz a szép új világ.

2021. máj. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Valami megoldás kell, hogy legyen, annak idején egy meleg pasas, Terry Black volt a művészneve, is örökbefogadott egy gyereket. Egy sokgyerekes nőtől kapta a gyereket még kisbabakorában. Még a Mónika-showban is szerepeltek.
2021. aug. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!