Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mondhatják az óvónők, hogy...

Mondhatják az óvónők, hogy vigyem haza délben a gyereket mert nem alszik délután, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Múlthéten egy nap volt meg a mai. Nem bír csendbe feküdni 4 éves. Azt mondta az óvónő neki papírmunkája is lenne de nem tudja így megcsinálni. De mégis mit várnak akkor én mondjak fel a munkahelyemen és 3 évig ne dolgozzak? Nagyszülők is dolgoznak nincs aki elvigye délben.

2020. dec. 8. 16:13
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
17%
Valamivel fogalald el este és később fektesd le. Vagy reggek korábban vidd be.
2020. dec. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:
És az rendben van, hogy kiküldi az óvónő a folyosóra és ott a szekrényeknél kinlódik egyedül? Mert ez volt és ezen eléggé kiakadtam.
2020. dec. 8. 16:48
 3/62 anonim ***** válasza:
93%
Ugyan, dehogy mondhat ilyet az óvónő, hogy azért vidd haza mert nem alszik és neki papírmunkája lenne. Vicces. Rengeteg gyerek nem alszik már ilyen korban sajnos vagy nem sajnos ez van. Ezért kilépni a munkahelyről nagy luxus lenne. Élni is kellene valamiből ő csak tudja hisz ő is dolgozik, nem?
2020. dec. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
26%
Nálunk sem maradhat aki nem alszik, vagyis de, ha csendben tud feküdni mozdulatlanul amíg a többiek alszanak...
2020. dec. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen nincs. Az óvoda kötelező és ingyenes ellátás. Te beszelgess a gyerekkel hogy maradjon nyugton, ő meg oldja meg.
2020. dec. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
79%
Az a megoldás, hogy munka után mész a gyerekért.
2020. dec. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
42%
Nalunk is csendben kell maradni. Szerintem ez teljes helyen van. Nem kotelezo aludni, de nyugton, csendben lenni igen. Zavarja gondolom a tobbi gyereket is, ez lehet a gond.
2020. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
77%
Nem is kell a gyereknek csendben feküdni. Az óvònő azèet van ott, hogy vigyàzzon a gyerekekre, ha alszanak ha nem.
2020. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem mondhat ilyet, az a dolga, hogy míg a szülő dolgozik ő vigyázzon a gyerekre.3 éves kortól kötelező az ovi, akár alszik ,akár nem a gyerek napi 8 órában min rájuk van bízva.De én azért megkeresném az ovi vezetőjét, hogy valóban lehet e ilyet kérni.Biztos volna pár kellemetlen pillanata az ovónőnek, még akkor is ha nem alszik a gyereked.
2020. dec. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
35%
Normál esetben nem mondhatja. De ha állandóan zavarja a többieket, akkor mégis mit csináljon? Mondjuk ha másik 30 gyerek nem tud miatta aludni. Sok gyerek nem tud elaludni, de csöndben kell maradniuk. Ha a tiéd nem tud, akkor beszélgess el vele otthon. Egyébként abban igaza van, hogy az óvónők az alvásidőben csinálják a papírmunkát, ami nem kevés. Az sem igazságos, hogy az óvónő maradjon még benn munka után 1 órát, mert a te gyereked nem tud viselkedni.
2020. dec. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!