Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak kíváncsiságból kérdezem,...

Csak kíváncsiságból kérdezem, milyen volt a kórházi koszt, ott ahol szültél?

Figyelt kérdés
Valamiért feldobott a face nekem egy ilyen posztot, hogy mit adnak a szülészeten és kíváncsi lettem, nektek milyen volt? Reggeli, ebéd, vacsora..
2021. márc. 26. 14:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Baja, 2019. 3x szültem itt, de csak az utolsónál voltam rákényszerülve a kórházi kosztra, a látogatási tilalom miatt. Egyébként teljesen jó volt, csak kevés. Reggelire korpás kifli, tea, sajt, felvágott. Ebéd átlagos menza ételek, de jó volt szerintem. Vacsora szintén tea, még valami péksütemény. Én megértem mindent, mert nagyon éhes voltam mindig, a szobatársam meg visszaküldött mindent.
2021. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
72%

Győr. Császár után. Pépeset ehettem csak 4 napig. Eleve nagyon bizalomgerjesztő volt a tányérszerű izén a felirat: epés-pépes. Na a tartalma is általában borzasztó volt, ízre értve is.

Utolsó nap ehettem normál menüt, de erről senki nem szólt. Addig a szobánkba hozták az ebédet, akkor meg a társalgóban volt az asztalon, csak épp nem tudtuk, hogy az a miénk. Kb kihűlt, mire kiderült. Mindegy is, ez volt a legkisebb rossz egyébként.

2021. márc. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
72%
Sote II. 1 hónapja.Reggeli vacsi zsömle, kis kocka vaj, natúr joghurt, valami felvágott. Ebéd, menza zöldség leves, meg valami fura étel ami olyan volt mint a mákos guba csak túrós volt és ilyen vaniliás izével volt leöntve.
2021. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
83%

Éhezők viadalaaaa

Jó oké nem hízlalda, de na.. Az állataim különbet esznek.



Mohács. Hát ott van minek nevezzelek főzelék babaturmixban,egyszerűen ránézésre felismerhetetlen, sokszor ízre is,meg egész napra 4 szelet kenyér reggelire ebédre vacsira. Ellenben van íze az ebédnek. Reggeli vacsi felejtős 1 szelet felvágott, vagy 1.vaj 1.szelet sajt, kefír reggelihez max van tea tej tejeskávé.


Pécs 2020. Hát hagyjuk.. Főleg a császár utáni kosztot.. Életemben nem ettem olyan szart mint ott.

2021. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!