Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mennek bele egyes nők...

Miért mennek bele egyes nők abba , hogy válás után a gyerekük egyik héten az apjuknál legyen? Így kényelmesebb, hogy lepasszolják? Vagy tudnak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ma már ez egyre nagyobb divat ez, de nem tartom normálisnak. Normális nő ilyenbe soha nem menne bele.

2021. máj. 13. 23:19
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
91%
Nő vagyok, elvált. Nálunk ugyan nincs heti váltás, mert a gyerekek sem akarták, de simán el tudom képzelni és tudok is ilyenről, ahol apaként jó a férfi, tehát mindent megtesz a gyerekért, és akkor az anya is biztonságban, jó helyen tudja a gyereket, és szivesen megy bele a váltásos nevelésbe. Azért van olyan apa, aki ugyanannyira nem birja a gyereke nélkül, mint az anya!
2021. máj. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 Alessandro10 válasza:
35%
Meg olyan is van, amikor az anya válás után az apjának adja a gyereket, ő meg szórakozni kezd. Saját példa.
2021. máj. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
90%

Na erről van szó! A saját önzőséged. 😂 Mert Te nem bírnád ki.. A gyerek meg bírja ki, hogy csak 2 hetente vagy ritkábban látja az apját, ahogy az apa is a gyerekét. 👏


A gyereknek 2 szülője van (normális esetben válás után is)

2021. máj. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
93%

Az más helyzet, ha apuka nem is akarja többször látni a gyerekét, de egy olyan apa-gyerek kapcsolatban, mint ami nálunk is van, a férjem és a lányom is belebetegedne, ha csak 2 hetente pár órára találkozhatnának. Kinek lenne ez jó? Nekem, csak azért hogy elmondhassam, hogy bezzeg én vagyok a jó anya, aki nem "paszolja le a gyereket, aki nem megy pasizni", minden egyedül megoldok még akkor is ha belegebedek, de persze apuka utalja a pénzt, mert az jól jön? Hülyeség! Mindenki sérülne, de főleg a gyerek.

Sajnos sok rossz példát láttam a környezetemben, ahol anyuka játszmázott, undorító volt. Emlékszem egyszer az egyik 10 éves kisfia bejött a munkára és ott sírt, hogy az apjával szeretné tölteni a hétvégét,anyuka leteremtette, hogy szó sem lehet róla, megy a mamához, mert most nem apás hétvége van, de anyunak dolgoznia kell. Mit ártott volna annak a szegény gyereknek, ha egy kicsit együtt lehetett volna az apjával?

2021. máj. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
27%
Az a baj ezzel, hogy a gyereknek nem jó. Nincs meg a stabilitás az életében. Nagyon sokszor kimutatták, hogy káros.
2021. máj. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk ez a heti váltás szerintem nem jó a gyereknek, viszont az normális, hogy apuka akkor látja, találjozik vele, amikor kedvük van.
2021. máj. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
100%
Jajj hagyjuk már ezt a kinek mi a fontos baromságot. Miért, aki engedi a gyereket az apjához, heti több mint pár órára, annak szerinted nem fontos a saját gyereke?
2021. máj. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
18%
OFF: az a baj, a gyereket nem kérdezik meg, legalábbis engem nem kérdeztek meg, de örültem, hogy csak hétvégente volt láthatás, így is alig bírtam elmenekülni apám pedofíliája elől.
2021. máj. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
72%
Azt nem tudom, mi a tökömnek tesz föl valaki kérdést, ha csak ítélkezni akar. Már a nyitókérdésben leírja, hogy nem tartja normálisnak azt a nőt, aki belemegy ebbe.
2021. máj. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
91%

Én sem értem miért ne lenne jó.

Gondolom nem messze laknak egymástól, mivel a suliba vinni kell a gyereket.

Ott is van külön szobája, kialakul ott is a rutin.

2021. máj. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!