Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mennek bele egyes nők...

Miért mennek bele egyes nők abba , hogy válás után a gyerekük egyik héten az apjuknál legyen? Így kényelmesebb, hogy lepasszolják? Vagy tudnak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ma már ez egyre nagyobb divat ez, de nem tartom normálisnak. Normális nő ilyenbe soha nem menne bele.

2021. máj. 13. 23:19
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
16%

Es azt ki mondta , hogy a gyereknek jó?

Ki szeret állandóan pakolni/költözni?

Eleinte biztos jó, de aztán hamar meg lehet unni..


A válás azért nem egy pozitiv dolog az ember életében..kidobni éveket/évzizedeket a kukába. Én még nem találkoztam, olyam emberrel aki erről büszkén mesélt volna

2021. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
77%
Miért cseszné el az életét az, aki elvált? Aki válik, az tesz azért, hogy jobb legyen, és vállalja, hogy gyökerestül megváltozik az élete. A langyos fosban sokkal könnyebb benne maradni, ráadásul nem tesz boldoggá senkit.
2021. máj. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
10%

Ja tényleg

Nem a saját életüket cseszik el hanem a gyerekekét.

2021. máj. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
100%

Elvált szülők gyereke vagyok. Nagyon örülök a mai napig, hogy a szüleim meghozták ezt a döntést. Mert inkább legyen egy elvált anyám és apám, mint olyan szüleim, akik egy boldogtalan, vitákkal teli házasságban élnek.

Miért lenne jobb egy gyereknek, ha otthon azt látja, hogy a szülők rosszban vannak, mindenen összevesznek és nem szeretik egymást?!

2021. máj. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
19%
Én is elvált szülők gyereke vagyok. Nem az a jó, ha együttmaradnak egy rosszkapcsolatban. Viszont ha valakik már leéltek egymás mellett egy bizonyos időt , akkor dolgozni kéne a kapcsolaton. Van már párterápia, mediácio stb stb. De persze egyszerűbb válni.
2021. máj. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
88%

Tehát az fel sem merül benned, hogy anyukának is szüksége van szabadidőre?


Amikor nem:

- dolgozik (8-16)

- a kölykéért rohangál ovi, suliba, edzésre stb

- végzi a házimunkát munka után

- tanul a kölyökkel este


És MAGÁRA mikor marad ideje? Hogy beüljön a kádba és ellegyen egy pohár borral, elolvasson egy könyvet, elmenjen mozibe stb?


Ha lenne gyerekünk, az lenne az első, hogy osztott fleügyeletet kérnék, ugyanis én nem lennék hajlandó 7/5 a se.gemen venni a levegőt, mert a gyerek összes s.zrsága az én nyakamba szakad meló meg háztartás mellett.


KEtten csinálták a gyereket, vállalják az AZONOS részt a neveléséből, ne anyuka szakadjon bele.

2021. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
8%
A sok minta anyuka
2021. máj. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
11%

47

Aki igy gondolkodik h lehet anya???

2021. máj. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
8%

Hat igen

Van akinek a kenyelmes elet szamit van akinek a gyerekei...

2021. máj. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
83%

Hat éves voltam, amikor a szüleim elváltak. Felváltva töltöttem mindkettőjüknél egy-egy hetet, alapvetően jó maradt köztük a viszony, csak éppen a szerelem múlt el. Semmilyen tragédia nem ért, sőt, inkább ez, minthogy egy rossz házasság mellett nőjek fel vagy hogy bármelyik szülőmmel kevesebb kapcsolatom legyen.


Mindkettőjüknél volt külön szobám, a dolgaim fele anyámnál, másik fele apámnál, így nem kellett semmi ahhoz, hogy egyikből a másikba költözzek. Vittem magammal a tanulnivalót (aminek jelentős részét amúgy is az iskolai szekrényben tároltam) és ennyi.


Felfogni tudom hogy gondolhatják egyesek úgy, hogy egy szülőnek a gyereke az élete és egy rohadék, ha másra is szeretne időt. Már alsósként egyértelmű volt számomra, hogy anyu és apu is dolgoznak, nekik is vannak hobbijaik, nekik is vannak barátaik, nem lehet minden percet rám fordítani. Igen, fontos a gyerek, de egy idióta az, aki feladja a teljes életét. A szüleim könnyen megoldották, hogy foglalkozzanak velem eleget, de legyen saját életük. Aki szerint önzőség az, hogy egy szülő néha pihenésre és énidőre vágyik, az soha ne legyen szülő, mert soha nem fogja megérteni az alapvető emberi szükségleteket.

26/N

2021. máj. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!