Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mennek bele egyes nők...

Miért mennek bele egyes nők abba , hogy válás után a gyerekük egyik héten az apjuknál legyen? Így kényelmesebb, hogy lepasszolják? Vagy tudnak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ma már ez egyre nagyobb divat ez, de nem tartom normálisnak. Normális nő ilyenbe soha nem menne bele.

2021. máj. 13. 23:19
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
66%

Szóval az anya sz*r szülő, ha minden második héten nem vele vannak a gyerekek, de az tök oké, hogy az apa 12 napig éli világát gondtalanul, és utána két napig funkcionál apaként? Aha, értem...

Hát nálunk se a gyerekek, se a férjem nem vennék jó néven, ha csak kéthetente lennének együtt, hiszen az apjuk pont ugyanolyan fontos szerepet tölt be az életükben, mint én. Te nem érted, hogy a nők miért mennek bele a heti valtasba, én meg azt nem értettem soha, hogy a férfiak, a nagybetűs apák miért mennek bele abba, hogy két hétig ne lássák a gyerekeiket, ne legyenek részesei a hétköznapoknak.

2021. júl. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
0%
Nemrég váltam el (végre, mert két év csiki-csuki volt), a gyerekeim épp az apjukkal nyaralnak, amíg én dolgozom, már rég bepasiztam és felújítom a szobájukat sulikezdésre. Előtte velünk nyaraltak, utána még mennek a nagyszülőkkel. Szerintem minél többen szeretik őket (és igen jó dolguk van mindenhol, agyba-főbe strandolnak, ahogy naponta mesélik), annál jobb. Önző dolog sértettségből birtoklási versenyt csinálni, és pont rajtuk csattanna. Muszáj megbocsátani a másiknak és azt mondani, amit ő tett, birkózzon vele az ő lelkiismerete, amit én, azzal az enyém, tanuljunk belőle, aztán mindenki éljen boldogul, mert ha már így alakult ebből kell kihozni a legjobbat valami mérgező körbeforgás helyett. Hogy rábízod-e a gyereket, az meg úgyis attól függ, milyen volt eddig is szülőnek és mit tudtok, akartok megoldani.
2021. júl. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!