Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mennek bele egyes nők...

Miért mennek bele egyes nők abba , hogy válás után a gyerekük egyik héten az apjuknál legyen? Így kényelmesebb, hogy lepasszolják? Vagy tudnak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ma már ez egyre nagyobb divat ez, de nem tartom normálisnak. Normális nő ilyenbe soha nem menne bele.

2021. máj. 13. 23:19
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, ne felejtsd el majd 16 éves koráig hordozni a gyereket, és érettségiig szoptatni sem! :)

Akkor vagy csak igazán jó anya!

2021. máj. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
86%

Én ugyan nem vagyok elvált, de ha válnánk, csakis így csinálnám. Az apjuk is szülő, ugyanúgy, mint én. Ahogy nekem rossz esetleg, hogy 1 hétig nincsenek velem, úgy neki is rossz, sőt, még rosszabb lenne 2 hetente 2 napot látni őket. Mivel jó apa, és szereti őket, nem tenném ezt vele.

Más kérdés, hogy ha olyan apa lenne, aki szart rájuk mindig is, és nem is tudnak egymással mit kezdeni, akkor nyugodtan lehetne 2 heti apuka, bőven elég lenne mindenkinek. De mivel jó apa, benne lennék az osztott felügyeletben, még ha nekem rohadtul hiányoznának is azon a héten, amikor ott vannak.

2021. máj. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
3%

A sok nő, aki most itt írogat , hogy ez a normális , biztosan nagyon megbánja majd ha tényleg így fog alakulni az élete..


Ja és a nők jobban kötődnek a gyerekeikhez..vagy mégsem?

2021. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
91%
23: az apák meg ugyebár le vannak szarva, igaz?
2021. máj. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
4%

Hogy miért mennek bele?

El vannak kényelmesedve. Ismerek én is ilyen nőt, csak 2 hetente kell foglalkoznia a gyerekeivel viszont a tandíjtól kezdve a shoppingolásig mindent az apuka fizet .

Ha már közös felügyelet van azért az anyukának se ártana kivennie a részét a költségekből.

2021. máj. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
96%
Most váltam, a gyerekek még kicsik. Az apjuk egy héten többször elviszi őket pár órára. Jó apa. Ha a gyerekek iskolások lesznek tervezzük az osztott felügyeletet, persze csak ha a gyerekek is akarják. Nem értem miért elítélendő, ha egy nőnek nem csak a gyerekekből áll az élete. Ha minden második héten nem szakad meg a munka és az otthon között. Ha el tud menni oda, ahová szeretne. És azt csinál azon a héten, amit akar. Egy szabad délután után két hétig jobb anyja vagyok a gyerekeimnek. És igenis a gyerekeimnek apjuk is van, miért ne vehetné ki a részét? Engem egyedül nevelt fel az anyám, ketten vagyunk testvérek. Most látom csak, hogy mennyire nem érte meg neki mindent, csak azért is, egyedül végigcsinálni. Rettenetesen sokat kivesz az emberből. Azért mert gyerekeim vannak, nem fogom eltemetni magam. Ha jól érzik magukat az apukájukkal miért fosztanam meg ettől őket?
2021. máj. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
4%
Az ilyen nők minek szülnek?
2021. máj. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
11%

Hogy miért mennek bele?

Én azt látom, hogy ez csak azoknál a családoknál működik ahol pénzes apuka van.

Ergo az apuka megadja a gyerekeinek azt amit az anyuka nem tud anyagailag biztosítani.

Az anyuka is profitál pénzileg-nem kell aggódnia amiatt, hogy miből fog a gyereknek cipőt venni.

Tehát apuka is és anyuka is jól jár. 🤟

2021. máj. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
85%

Érdekes olyan mondatot még nem hallottam hogy "az ilyen miért csinàl gyereket" vagy ha apuka letojja a gyereket akkor "apuka el van kényelmesedve".

Jó ez hogy egyesek szerint csak a nőnek kell szeretni a saját gyerekét, a férfi az csak spermadonor volt.

Na én meg az ilyentől kérdezném meg, hogy te minek szültél? Hogy egyedülállo anya legyél?

Ja és természetesen gondoltam hogy itt is előkerül, hogy dehát apuci pénzes (baromi érdekes itt gyk n minden apuci pénzes), neki bőven elég ha fizet, a gyerekre ránéz havonta, anyuci meg fogja be.

2021. máj. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
87%
Nem, ez ott működik ahol NORMÁLIS férfi az apuka. Aki van annyira gondoskodó és tökös, hogy bevállalja azt, amit egy anya csinál. Nem sokan vannak az biztos. De vannak nők, akik ésszel mennek férjhez. Amúgy, ha osztott felügyelet van, ott a gyerektartás is ugrik, és feleződik a családi meg az adókedvezmény. Nem hiszem, hogy ez egy nőnek annyira megérné anyagilag.
2021. máj. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!