Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mennek bele egyes nők...

Miért mennek bele egyes nők abba , hogy válás után a gyerekük egyik héten az apjuknál legyen? Így kényelmesebb, hogy lepasszolják? Vagy tudnak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ma már ez egyre nagyobb divat ez, de nem tartom normálisnak. Normális nő ilyenbe soha nem menne bele.

2021. máj. 13. 23:19
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
22%

Az en szuleim is elvaltak, anyam nevelt fel de nyaranta meg vegig apamnal voltam.

Nem tudom elkepzelni ezt a heti szintu koltozest. Emellett az anyamnak es az apamnak is lett uj kapcsolata, senkinek nem ment tonkre az elete.

Az en korosztalyomban (27l) nem is volt "divat" ez a heti koltozes. De lehet ez ember fuggo, anyam peldaul ebbe soha nem ment volna bele, inkabb vallalta a plusz melot, es en is igy tennek.

2021. máj. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
76%

Egyébként hadd kérdezzem meg, milyen jogon tartasz pocsék szülőnek valakit, csak mert igénye van arra, hogy egyedül legyen és magával foglalkozzon?

26/N

2021. máj. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 A kérdező kommentje:

Milyen jogon?


Mert lehet sajat velemenyen :))


+ szolasszabadsag

2021. máj. 18. 15:48
 54/62 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim nem váltak el, pedig kellett volna - és már úgy 10-11 évesen is ez volt a véleményem. Elég pocsék volt úgy felnőni, hogy szar házasságban élnek, pedig még csak nem is dörgölték az orrom alá, hogy miattam maradnak együtt. Az osztott felügyelettel pedig semmi baj, amíg a szülők viszonylag közel élnek egymáshoz és kellően intelligensek ahhoz, hogy a korábbi párkapcsolati problémáikat ne vetítsék bele a gyerekkel való kapcsolatukba. Ahogy korábban írta valaki, hogy erről már a gyerekvállalás előtt beszéltek a párjával, mi is így tettünk, meg lett beszélve, hogy ha valamiért oda jutnánk, hogy már nem akarunk együtt maradni, akkor is képesek leszünk acsarkodás és perlekedés nélkül gyereket nevelni. Mert az ember az élettársát/férjét talán nem egy életre választja, de a gyereke apját/anyját igen, és ebből nem lehet megszökni.
2021. máj. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, tudod mit mondanak, hogy a vélemény olyan, mint a s_gglyuk. Mindenkinek van, de senkit nem érdekel a másé. Egy rosszindulatú kis sz.rkupac vagy, az itt a nagy igazság.

Szólásszabadságra hivatkozva másokat sértegetni pedig még mindig nem valid ok. :D

2021. máj. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 A kérdező kommentje:

Ha ennyire nem erdekel a velemenyem akkor meg mit hisztizel itt? 😁

Valamiert nagyon magadra vetted ezt. 🙊

2021. máj. 18. 17:15
 57/62 anonim ***** válasza:
16%

55

Fáj az igazság?

2021. máj. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
40%

Semmit sem vettem magamra, de az ilyen begyepesedett emberekkel nem lehet mit kezdeni, mint ti vagytok.

Tudom, szerintetek a nő dolga az, hogy nevelje a gyereket, főzzön minden nap, legyen csilli-villi a ház, foglalkozzon a gyerekkel, tanuljon is vele, de legyen a barátja is, hogy a gyerek bízzon benne. Maradjon benne egy sz_r házasságban a "gyerek érdeke" miatt, vagy ha válni is merészel, annak a 15-20 ezer forint gyerektartásnak annyira örüljön, mint majom a farkának. Sőt! Ha apuka kéthétben egyszer még foglalkozni is hajlandó a gyerekkel pár órát, ne talántán' még magához is elviszi ott aludni, akkor kész főnyeremény a pasi és foglalja imába a nevét.


Gondolom mind a ketten férfiak vagytok, és muszáj valahol kiélni a nőgyűlöletet. :)

2021. máj. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
16%

46

Neked inkabb ne legyen gyereked es csak borozgassal

2021. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:

Mit foglalkoztok azzal h egyesek hogyan mártírkodnak és emelik piedesztálra magukat mert ők aztán nem engednék a gyerekeket a saját apjukhoz 😏

Szerencsére full nem számít a véleményük és mindenki úgy intézi az apukával a felügyeletet ahogy akarja.

A nagy mártír anyák meg nyugodtan nyáladzanak csak a saját királyságukra, hogy ő aztán mennyire f.szagyerekek, az apukának meg kuss a neve.

Grat. az ilyen ősanyáknak, nyilván gyerek előtt se volt életük és ha elvinnék egy hétre azt a gyereket, nem tudnának mit kezdeni magukkal. Egyértelmű h kizárólag csak saját magukkal foglalkoznak, hogy mi lenne jó a gyereknek vagy az apukának, az másodlagos vagy inkább tized rangú dolog.

Én az a tipik rossz anya leszek, merészelek hobbizni miközben szültem egy gyereket, de a legrosszabb, hogy közben az apja fog vigyázni rá. Vannak még durva dolgok a világban.

2021. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!