Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a nők szülés után?

Miért ilyenek a nők szülés után?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm mindig ápolt,csinos és nőies volt egészen addig amíg meg nem szülte a gyereket. 4-éves a gyerek. A barátnőm egy lelakott igénytelen ember lett. Zsíros a haja,sárgák a fogai és olyan tramplin öltözik hogy szégyen. Pedig olyan szép “volt”. Szóvá is tettem ami nem tetszett persze.

Múltkor elkísértem a játszótérre és az anyukák 80%-a ugyan ilyen lelakott. Zsíros a hajuk,trampli papucsban vannak és semmi nőies nincs bennük.


Miért hagyja el egy nő így magát?



#anya #Gyerekután #Anyaélet
2021. júl. 24. 18:10
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
53%

Zsíros haj: néha pont attól zsírosodik h vki túl sűrűn mossa.


Ugyanez: napi szintű fürdés is van akinek konkrétan káros (több embernek mint aki tud róla, babáknál pláne).


Ezt csak mondom, mert vki bezzegelt itt.


A lényeg az egészség. Kinkell tapasztalni kinek mi a jó.

2021. júl. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
98%
Ennyi erővel rám is lehetne mondani, hogy slampos lettem, mert pl. szülés előtt a ruhatáramban egyáltalán nem szerepelt a sportcipő, de még a nadrágok sem igazán, mindig ruhát vagy szoknyát hordtam, most meg ősszel kb csak sportcipőben és nadrágban járok. Változtatni akartam, mert én is imádom a magassarkúkat, szép ruhákat, de tudod mikor szptam be igazán, kérdező? Mikor úgy döntöttem elmegyek oltásra a gyerekkel lenge rövid nyári ruhában meg magassarkúban, lévén mindig olyan jól elalszik a babakocsiban hazafele oltás után…NA ez volt az egyetlen alkalom, mikor úgy üvöltött, hogy hazáig cipelnem kellett. És akkor most képzeld el milyen épületes látványt nyújtottam full sminkben, rövid nyári ruhában, kiengedett hosszú hajjal, magassarkúban(!), amint magam előtt egyensúlyozok egy babakocsit, meg fél kézzel fogok egy 12 kilós, síró-nyűglődő gyereket. Elárulom, szarul néztem ki, konkrétan mire így fel óra alatt hazakínlódtuk magunkat a fszán belőtt hajam mind a képemben kötött ki és úgy néztem ki mint valami tébolyult, az izzadságtól már a sminkem is remekül állt, meg úgy kb kétpercenként megállhattam, hogy ne a seggemből kelljen kihúzni a remek kis nyári ruhát, ami a gyerekcipelés közben feszt felgyűrődött. Út közben két nő “mosolygott meg”, a postás meg odaszólt hogy úgy látja ma is kár volt kiöltözni. Jelzem, szerintem is, mert mire felvergődtünk már a kva anyjába küldtem el gondolatban azt is, aki kitalálta a magassarkút. Úgyhogy igen, én is inkább maradok a nadrág-sportcipő meg valamennyire összefogott haj mellett és keltek egyes szupernők szerint slampos hatást minthogy röhelyes legyek.
2021. júl. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
74%
Na ezaz. Számomra az nyújt nevetséges látványt aki talpig kiöltözve, magassarkúban tipeg a játszótéren. Konkrétan nem tud menni a gyerek után ha az szalad. Nem mer bemenni a gyerekkel a homokozóba. Sokszor még a gyerekre is olyan ruhát adnak. Aztán jajj ne menj a homokba, úristen le ne ülj, ne nyúlj ahhoz.... Mi azért megyünk hogy játszunk, jól érezzük magunkat
2021. júl. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
79%

"El lehet menni bőrgyógyászhoz, aki ír fel vagy gyógyszert vagy sampont és a probléma meg van oldva."

Kerlek,taníts még, mester. Biztos nem próbáltam ilyesmit, úgy gondolod? Többféle orvosnál jártam, különböző kezeleseket kipróbáltam, nem használt. De nyilván azzal, hogy benyögöd, hogy a probléma meg van oldva, azzal nagyon okosnak érzed magad.

2021. júl. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
76%
Sajnálom azokat, akik nem jutnak el soha arra a szintre, hogy lazán önmaguk mernek lenni. Még mindig annyira érdekel mások véleménye, hogy úgy érzed, hogy ha nem vagy kikenve-kifenve, akkor nem vagy elég jó. NAgyon nehéz életed van, őszintén kívánom, hogy egyszer megérezhesd, hogy akkor is elég jó vagy, és akkor is szerethető vagy, ha nem vagy kiöltözve, beállítva és eltakarva. Önmagadtól, azért, aki vagy, nem az, akit megfestesz és beállítasz.
2021. júl. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
89%

Mennyire észrevenni, hogy kinek van gyereke és kinek nincs :D

Minden nap megmosni? Majd ha lesz gyereked,mosd meg mindennap te.

2021. júl. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
83%
A nőiesség nem azon múlik, hogy valakinek hogyan áll a haja, vagy hogy milyen papucs van rajta. Ha ezen múlna az önértékelésem, vagy a férjem irántam érzett szerelme, akkor szánalmas lenne az egész. Szerintem 16 évesen ez még a mindennapokat meghatározó dolog (mert semmi más dolgod nincs, mint magadat fésülgetni, meg nézegetni a tükörben), aztán ahogy felnő az ember, rájön, hogy mi az érték és mi nem az (speciel a márkás papucs rohadtul nem az, főleg nem a játszótéren :D).
2021. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként: mi nagyvárosban lakunk, és fiatalon lettem anyuka (21 évesen). Ahogy voltak olyan egyetemi csoporttársaim, akik szakadtan öltözködtek már gyerek nélkül is és sosem sminkeltek, mindig lófarokban volt a hajuk, úgy most is látok az utcán, villamoson, plázákban olyan velem egykorú vagy tőlem kicsivel idősebb/fiatalabb lányokat, nőket, akik zsíros hajjal, rosszul öltözve járnak, elhízottak, de mégis úgy öltöznek mint valami 40 kilós kifutómodell, de mindenhonnan kificcen a háj, ami szerintem szinten nem igényes. Látok olyan diákokat is, akik azért hordják lófarokban a hajukat, mert amúgy csöpögne belőle a zsír kb., meg az arca is tiszta ragya, de azért van műszempilla, mert attól lesz full ápolt. Szerintem ez is undorító. A nagy instamamiság is megtévesztő, van olyan nő, akire mindig úgy nézek képek alapján, hogy hű hogy tarthatja magát ilyen jól rendben két gyerek mellett…múltkor jöttek velünk szembe az állatkertben, ha nem a férjével lett volna kb. meg sem ismerem, össze-vissza konty a feje tetején, macinaci, stb…instán persze sosem így fest. Úgyhogy én ezek alapján azt gondolom, hogy azért ez nem így működik, hogy anyaság=lelakottság, mert van aki előtte is az, kettő, amit pl. képeken lát valaki vadidegenekről itt is ugyanúgy megtévesztő.
2021. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
35%
Nem azert sminkelek mindennap meg öltözök csinosan hogy más mit gondol hanem mert én érzem így jól magam. Majd rosszul fogom magam lassan erezni hogy nem vagyok trampli
2021. júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
79%
Érdekes. Azért, mert kiöltözöl különb vagy? Sajnos nem. Belülről nem tudsz kiöltözni, az marad olyan ronda, amilyennek innen is látszol, amikor letramplizol másokat.
2021. júl. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!