Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a nők szülés után?

Miért ilyenek a nők szülés után?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm mindig ápolt,csinos és nőies volt egészen addig amíg meg nem szülte a gyereket. 4-éves a gyerek. A barátnőm egy lelakott igénytelen ember lett. Zsíros a haja,sárgák a fogai és olyan tramplin öltözik hogy szégyen. Pedig olyan szép “volt”. Szóvá is tettem ami nem tetszett persze.

Múltkor elkísértem a játszótérre és az anyukák 80%-a ugyan ilyen lelakott. Zsíros a hajuk,trampli papucsban vannak és semmi nőies nincs bennük.


Miért hagyja el egy nő így magát?



#anya #Gyerekután #Anyaélet
2021. júl. 24. 18:10
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
51%
a barátnőd majd összeszedi magát,attol csinos, hogy szült
2021. aug. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
100%

Sok nő elkövető azt a "hibát" hogy háttérbe szorítjak saját magukat, és csak a gyerek csak a haztatas amire koncetralnak. Ami elismerésem hatalmas teljesítmény és áldozat hozas. De nem kéne mindent magukra vállalniuk, igenis a férj is vegye ki a részét otthon és közösen kéne mindent megoldani. legyen idejük saját magukra is, akar hetente egy órára.

Persze nemmazt szeretem volna közölni,hogy a nő legyen tip top, teljes sminkben. Hanem amiben tenyleg jól érzi magát egy nő, adja meg magának.

Aki pedig egy nőt csak sminkben lát szépnek és igényesnek, az átlagos kinézetwt pedig igénytelennek gondolja , az felszínes ember.


Attól lesz szép valaki az én szememben ha odafigyel a bőr ápolásra, a testmozgásra és karban van tartva a teste, a lelke. Na attól lesz valaki szép.


De hogy mindig a csili Vili, teljes komplett smink és magassarkú legyen a normális és a szép annak komoly gondjai vannak, az olyan emberek sekélyesek

2021. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!