Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a nők szülés után?

Miért ilyenek a nők szülés után?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm mindig ápolt,csinos és nőies volt egészen addig amíg meg nem szülte a gyereket. 4-éves a gyerek. A barátnőm egy lelakott igénytelen ember lett. Zsíros a haja,sárgák a fogai és olyan tramplin öltözik hogy szégyen. Pedig olyan szép “volt”. Szóvá is tettem ami nem tetszett persze.

Múltkor elkísértem a játszótérre és az anyukák 80%-a ugyan ilyen lelakott. Zsíros a hajuk,trampli papucsban vannak és semmi nőies nincs bennük.


Miért hagyja el egy nő így magát?



#anya #Gyerekután #Anyaélet
2021. júl. 24. 18:10
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
97%

Ne a játszón látott anyukák alapján vonj le következtetéseket.

Én pl. ha megyünk valahová, mindig ugyanúgy öltözök fel, mint gyerekek előtt.

Ez alól csak a játszó a kivétel. Oda felkapok egy farmer póló sneaker kombót és ennyi. Van, hogy a hajam sem frissen mosott (max 4-5 napos lehet, tovább nem bírom elviselni). Sminket sem mindig teszek fel, főleg amikor ilyen meleg van.

A cipőm sokszor "piszkos" mert a gyerekek rálépnek, rászórják a homokot, saras lesz stb. És nem tisztogatom minden játszóterezés után.


De ha családi programra megyünk, akkor frissen mosom a hajam és kirittyentem magam a férjem és magam miatt is! Bár lehet, hogy amit én puccnak érzek, az másnak még semmi. Smart casual stílus áll hozzám közel.

2021. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
22%

A ki hogy öltözködik kérdést hagyjuk. Mindenki abba legyen, amiben akar és szeret lenni. Ha valaki tramplis lesz szülés után, akkor tramplis lesz. Ha valaki takarításhoz is magassarkú cipőt és kisestélyit húz, akkor húzzon azt.


Viszont nem lehet szó nélkül elmenni amellett, hogy hanyagolják a higiéniát. Amire nem lehet kifogás semmi. Semmi sem. Ha valakinek zsíros a haja, mossa meg. Nem felkötni kell meg szárazsampont húzni rá, hanem megmosni. És igen, mindennap kell fürdeni is.

2021. júl. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
9%
Múltkor megláttam egy volt évfolyamtársamat az utcán, aki nem rég szült. Előtte mindig figyelt a kinézetére. Most meg elhízva, lelakva, először meg se ismertem, így amikor megláttam messziről, az jutott eszembe,hogy szegény nő, hogy ki van égve. Szabályosan sajnáltam... Aztán jött a döbbenet, mikor felismertem, hogy ő az. Meg volt hízva, valami "játszós" ruha volt csak rajta, tolta a babakocsit.. Aztán csodálkoznak az anyukák, hogy x idő múlva a férj rájuk se néz. Meg is értem. Kiábrándító... Nem ezt a lovat vette. Szóval kár majd sipákolni, hogy "megcsal a férjem". Persze,hogy meg. Nézzél tükörbe.
2021. júl. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
75%

Nekem pl mióta szültem, sokkal gyorsabban zsíros lesz a hajam, gyakorlatilag naponta kéne mosnom ahhoz, hogy vállalható legyen. Na erre azért lássuk be, tényleg nem mindenki akár időt áldozni. Hosszú a hajam, a rövid nem áll jól, és már rég dolgozni járok, szóval nem az van, hogy csak megmosom valamikor napközben.

Mondjuk nekem az segített, hogy bedaueroltattam, hátul amúgy is erősen hullámos volt, csak a többi része meg egyenes, ami amúgy is hülyén nézett így ki. Na most már simán elég heti egyszer mosnom, és még jól is áll, csak azt sajnálom, hogy ez nem jutott eszembe már évekkel ezelőtt.

2021. júl. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
73%

A játszótérre játszós ruhában megyek. Leülök a homokba én is homokozni, mezítláb vagyok nyáron bent, végig amerre mászkál megyek utána. Sőt, kapaszkodj meg, van hogy még a boltba is a beugrunk utána. Nyilván koszos lesz a lábam, homokos a ruhám. Inkább játszom és szórakozok a gyerekemmel, minthogy ott pávaskodjak a néhány magamutogató anyukával akik csak trécaslni járnak le, de a gyerekük inkább hozzánk csatlakozik játszani, vagy egyedül szomorkodik.

Hidd el, tudok én is kiöltözni, de nem a játszótérre. És pont leszrm ki mit gondol rólam.

2021. júl. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
7%

"Nekem pl mióta szültem, sokkal gyorsabban zsíros lesz a hajam, gyakorlatilag naponta kéne mosnom ahhoz, hogy vállalható legyen. Na erre azért lássuk be, tényleg nem mindenki akár időt áldozni."


El lehet menni bőrgyógyászhoz, aki ír fel vagy gyógyszert vagy sampont és a probléma meg van oldva.

2021. júl. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
33%

Mondja már meg valaki, hogy mi az a játszós ruha?????

Mert én shortban meg nyári ruhában vagy farmerben is beülök a homokozóban. Ezek nem játszós ruhák, nyilván nem is estélyi. De akkor a játszós ruhák mik? Rongyok?

2021. júl. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
69%

Mondjuk nem értem, egyesek miért emlegetik a póló- farmer kombót is lelakottnak (nem a kerdezo).


Sétálni, boltba, ide oda én simán elmegyek melegítőbe, de én gyerek előtt se leselejtezett rongyokat hordtam otthon, nagyon csinos kényelmes otthoni ruhákat meg melegitoszetteket is lehet kapni.


De tenlyeg van olyan,mikor a sok éjszakázástól mikor örülsz hogy azt tudod, fiú vagy e vagy lány, akkor tényleg az lesz az utolsó, hogy hogyan áll a hajad.

2021. júl. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
96%

#25 vagyok. Játszós ruha nálam leggings pólóval vagy toppal, papucs. Hdegebb időben melegítő nadrág és kapucnis felső, sportcipő. Smink nélkül, vagy egy spirált feldobok ha van kedvem. Ezeket nem veszem fel "utcára", itthoni cuccok. Egyik sem szakadt vagy foltos.

A hajam derékig érő ez összefogva, teljesen felfogva a játszótéren. Nálam ez a jatszós.

2021. júl. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
83%
Engem meg nem érdekel mások véleménye, főleg nem az ilyen embereké, mint a kérdező :DD Úgy nézek ki, ahogy akarok. A barátnődnek is ezt javaslom, na meg, hogy ne barátkozzon sznob bunkókkal!
2021. júl. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!