Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a nők szülés után?

Miért ilyenek a nők szülés után?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm mindig ápolt,csinos és nőies volt egészen addig amíg meg nem szülte a gyereket. 4-éves a gyerek. A barátnőm egy lelakott igénytelen ember lett. Zsíros a haja,sárgák a fogai és olyan tramplin öltözik hogy szégyen. Pedig olyan szép “volt”. Szóvá is tettem ami nem tetszett persze.

Múltkor elkísértem a játszótérre és az anyukák 80%-a ugyan ilyen lelakott. Zsíros a hajuk,trampli papucsban vannak és semmi nőies nincs bennük.


Miért hagyja el egy nő így magát?



#anya #Gyerekután #Anyaélet
2021. júl. 24. 18:10
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
92%
Oda öltözök ki ahova ki kell. Pl esküvő, családi összejövetel, dugóseste a férj jel. Lecarom kb hogy a játcin a Bözsikének nem tetszik az outfitem.
2021. júl. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:

Nem vagyok gonosz barátnő sőt! Mindig megkérdezem miben tudok segíteni,esetleg depressziós e? Szoktam vigyázni a gyerekükre és én vagyok a kereszt anyukája egyszerűen imádom. Mostmár “nagy csaj” és pl szokott nálam aludni,vigyázok rá.

A barátnőm a beszélgetésünk után azt mondta igazam van,és nem tudja miért hanyagolta el így magát.


És azért vagyok a barátnője hogy elmondjam amit gondolok,nem azt mondom amit hallani akar.

Megértem ha egy nő fáradt pláne gyerek melett,de ha valaki mindig igényes volt annak oka van hogy így elhagyja magát.

2021. júl. 24. 19:17
 13/52 anonim ***** válasza:
86%
"Szóvá is tettem ami nem tetszett persze." "A barátnőm a beszélgetésünk után azt mondta igazam van,és nem tudja miért hanyagolta el így magát." Na döntsd má' el! Szerintem te nem is nő vagy!
2021. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
48%

Aki igényes az az is marad.

Egy lightos smink 5 perc se, hajat mosni alap,nyáron egy short egy toppal csinos ha nincs valaki világgá hízva.Ha igen akkor térdig érő A-vonalú lenge ruha. Hátizsákok is nagyon vagányak nőcisek vannak manapság ( pl.brittas, ezsubegz,de akár a kínaiba is) ez nem idő,nem pénz és nem is fáradság. Nem kell estélyiben játszózni menni,de azért lehet csinosan,normálisan kinézni.

2021. júl. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
72%
"Miért ilyenek a nők, akiknek nincs gyerekük és fogalmuk sincs semmiről?"
2021. júl. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
99%
Nincs párkapcsolati gondja, depressziója amiről nem tudsz? Nekem akkor volt gyerek után ilyen időszakom, amikor a férjem is egy igénytelen tohonya lett. Mert nem csak a nőn múlik. Úgy voltam vele, hogy ezért én ki nem rittyentem magam egy kicsit sem. Mi szerencsére megbeszéltük és túl tudtunk lenni ezen az időszakon, de ezalatt én is kaptam a beszólást a plusz kilók miatt, a melegítő+sportcipő kombó miatt, a hajam, karikás szemeim miatt stb. Férjem meg semmi beszólást nem kapott persze...
2021. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
83%
Miért kell az anyasáragra fogni ezt kérdező? Nekem előtte is voltak rosszabb időszakaim,amikor zsíros lett a hajam, felfogtam,mackóban járkáltam. Anyaként ugyanez. Hol van kedvem jobban kinézni,hol nincs. Miért kéne mindig patikának lenni?!
2021. júl. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
83%

Hát figyelj, 4 hónapja szültem. Első néhány hetem másból sem állt, mint szoptatás-peluscsere-altatás és két ilyen turnus közt volt nekem az evés-alvás-háztartás egy része. Ráadásul 2 hetes volt a gyerekem, mikor elindult a hasfájós időszak. Örültem, mint majom a farkának, mikor 1 héten egyszer eljutottam megfésülni a madárfészket a fejemen. Hajat mosni kb 2 hetente tudtam. És rajtam r*hadtul meglátszott a 2-3 óra alvás, mert kb zombi-módban léteztem egészen addig, míg a fiam már csak 1x kelt éjjel.


Ez olyan, hogy csak akkor érti meg az ember, ha már benne van. Kívülállóként nem látod, hogy ki küzd esetleg magánéleti vagy munkahelyi problémával, amit nyilván előrébb sorolnak, minthogy topmodellként parádézzanak a játszón is.

2021. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
82%
Én nem a gyerek és az időhiány miatt vagyok "igénytelen"(higiénia,tiszta ruha alap,de néha csak felkapok vmit,smink nincs),hanem,mert már nem érdekel, hogy ki mit szól hozzá, hogy én,hogyan nézek ki. Nem a külvilágnak élek,hanem a családomnak. Régen egy bolt miatt is kisminkeltem magam. Most már lesz*rom. Akinek nem tetszik ne nézzen rám. 😀 2,5 éves a lányunk és a mai napig van hogy 2x-4x felkel esténként. Nem igazán van kedvem ezek után hajat vasalni meg feltenni a vakolatot meg kiválasztani, hogy mit vegyek fel. Örülök, hogy élek és tudok reggelizni.
2021. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
73%

Tudod kinek kéne az ilyen "barát".


Ő le tud fogyni és még lehet csinos, de te belül már rohadsz, azt semmi nem teszi helyre...

2021. júl. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!