Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a nők szülés után?

Miért ilyenek a nők szülés után?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm mindig ápolt,csinos és nőies volt egészen addig amíg meg nem szülte a gyereket. 4-éves a gyerek. A barátnőm egy lelakott igénytelen ember lett. Zsíros a haja,sárgák a fogai és olyan tramplin öltözik hogy szégyen. Pedig olyan szép “volt”. Szóvá is tettem ami nem tetszett persze.

Múltkor elkísértem a játszótérre és az anyukák 80%-a ugyan ilyen lelakott. Zsíros a hajuk,trampli papucsban vannak és semmi nőies nincs bennük.


Miért hagyja el egy nő így magát?



#anya #Gyerekután #Anyaélet
2021. júl. 24. 18:10
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
44%
Na ne mond már. Én nem mocskoltam senkit veled ellentetben, és senkit nem is trampliztam le,azt írtam én nem vagyok az. Ugyhogy gondolkodj el, melyikünk a "ronda"...vagy inkább elégedetlen az életével? Mert ugye itt vontak párhuzamot, hogy a csinos anyuka nyilván nem is játszik a gyerekkel míg a macinacis a szuper anyuka a homokozóban. Hát óriási tévedés. Akinek baja van önmagával vagy az életével az ne másokon töltse ki önigazolást gyártva. Ezen elgondolkozhatsz.
2021. júl. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nincs min gondolkodnom :) nem vagy rám hatással a véleményeddel. De barátok sem lennénk, az is fix. Nálam magasabban van a mérce, és nem sminkben mérem.
2021. júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
23%

"Mert ugye itt vontak párhuzamot, hogy a csinos anyuka nyilván nem is játszik a gyerekkel"

Ezt én írtam. És szimpla tény. Nem egyszer láttam ilyet a játszótéren.

2021. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
55%

Nálam magasabban van a mérce, és nem sminkben mérem


Hanem rosszindulatban... igazad van, tényleg nem lennénk barátok.



Utolsó, nem lehet tény, ha van kivétel. Márpedig van bőven.

2021. júl. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
97%
És szülés előtt? Mert egy csomó nőt látok az utcán, aki pont ilyen igénytelen és nyilván nem mindnek van gyereke. Amiket itt leírtál, miért kell ráhúzni a gyerekes anyukákra? Mert ha nincs gyerekük, akkor rendben van? Amúgy kinek mi az igénytelen. Meg lehet kövezni, nekem például a piercing igénytelen, de a melegítő-póló kombó nem. Ezzel nem azt mondom, hogy a 2 hetes zsíros haj, meg a 2 hónapos lenőtt géllakk rendben van, de ez van, ha nekik így jó?
2021. júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
30%
Nem a játszótéren van a hangsúly. Hanem pl mikor lemennek csak babakocsival tologatni a gyereket... Ott is úgy vannak öltözve, hogy rossz ránézni a legtöbbre... Mindgyik dagadt, igénytelen.
2021. júl. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
79%

Valaki mondja már meg ki számít igénytelennek? Aki sport cipőben van, akinek lófarokban van a haja, aki nem sminkel? Mert sok válaszból ez jön el, hogy már ez is igénytelenség.


Engem mindig az foglalkoztat ezzel a témával kapcsolatban, hogy hogy van egyeseknek ideje ennyire másokat figyelni? Soha nem tudtam volna visszaidézni egyetlen játszótéri anyuka öltözékét sem. Nem is érdekel ki miben van.

2021. júl. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
14%
Az igénytelen azt jelenti, hogy ugyanúgy néz ki a lakásból kilépve is, mintha otthon lenne. Ezek a mamik.azt hiszik h az egész világ az övék, és fel se tűnik nekik h nem otthon vannak, hanem kulturált emberek között, ahol a kinyúlt póló meg melegítő nadrág nem jó választás. Csinálja a 4 fal közt ezt a vizuális környezetszennyezést.
2021. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
91%
:DDDDDDDD Ennyi beteg embert! :D
2021. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
79%

De amúgy én pl otthon se és az utcán se vagyok sminkben.

Nagy ritkán kihúzom egy kis tussal a szemem, de egyszerűen nem tudok sminkelni. Sokat költöttem már. Nekem a tág porusú,erkezèkeny arcbőrömer nem jó ötlet kimenni alapozóval. Mert nagyon ronda látvány lesz ahogy a porusokon megtelepszik az alapozó vagy a púder. Még színezett hidratálót se tudok feltenni.

Így az én arcom elég átlagos kinézetű smink nélkül

2021. júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!