Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem szeretnek harom gyereket...

Nem szeretnek harom gyereket egyszerre, onzo vagyok?

Figyelt kérdés

Vilageletemben egy gxereket szerettem volna. A paromnak mar a kapcsolatunk elejen mondtam, neki mindegy volt, o maximum 2 gyereket szeretett volna.


A hazunk 60 nm, nem igazan fer el benne egynel tobb gyerek. Epitkezni mar egyikunk sem akar, evekig ujitottuk fel a hazat, korabban a nagymamame volt.


Nemreg voltam ultrahangon... Es hat mikor kozolte a tenyt a doki, iszonyatosan megijedtem. A parom latta rajtam, de nem szolt semmit. Hazafele iszonyatos szomorusag kapott el. Nem akartam ennyi gyereket soha. Csak az tudott az eszembe jutni, hogy 3 gyerek mellett majd semmire nem jut idonk, a penzunk is szukeben lesz, lottek annak, hogy harmasban egy picivel viszonylag nyugodtan nyaraljunk. Kesz csodtomeg leszek, idegbeteg ennyi gyerek mellett... Szetfog teljesen szakadni a borom terhesseg alatt...


Most vagyok 8 hetes.


Szivem szerinz vilagga mennek.


Paromnak ezeket nem igazan mertem megmondani. Erzi o, hogy valami nincs rendben, de a teljes igazsagot nem tudja. O nagyon orul, bar amikot megtudta, hogy harman lesznek, rajta sem azt a kitoro oromot lattam, aztan mintha megbekelt volna vele. Terveztuk a kicsiket, mult honapban nem vedekeztunk eloszor. A csaladbol egyelore csak anyukam tudja, ot is iszonyatosan lesokkolta a hir. Pedig elterveztuk, hogy milyen jo lesz, ha majd babazhat egy picivel, mert azt meg birna is a terde, ha rohanni kell utana vagy mondjuk beteg es apolni, mig mi dolgozunk.


Szivem szerint elvetetnem, de felek, hogy mit szolna a parom. Ti mar voltatok valaha ilyen helyzetben?



2021. aug. 24. 07:56
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Sajnos nem minket valasztottak vegul a kis angyalok :'(
2021. szept. 4. 07:29
 42/45 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom Kérdező!
2021. szept. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom.
2021. szept. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
19%
Érezték hogy nem akarod őket így nem akartak tovább maradni:-( Remélem olyan családba születnek majd ahol szeretik és megbecsülik őket.
2021. szept. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
0%
Miert sajnos? Hát nem akartál 3 gyereket
2023. dec. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!