Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább beszólás,...

Mi volt a legdurvább beszólás, amit kaptatok szülés után?

Figyelt kérdés
Vagy olyan dologra gondolok, ami bármi miatt szarul esett nektek. Pl a külsőtökre vonatkozóan, vagy arra, ahogy gondozzátok a kisbabátokat.

2021. aug. 30. 12:07
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Fel óránként, óránként keltem szoptatni, és mikor nappal mondtam hogy már nagyon fáradt vagyok, a párom oda vágta hozzám hogy mégis mitől, a gyerek alszik egész éjjel, hisz ő sosem hallja 😂😁
2021. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Engem az érdekelne, hogy amikor az anyós, sógor, nagyszülő (az apuka rokonai) ilyen megjegyzéseket tesznek, akkor a kedves férj/apa mit szól ehhez? Tök oké, hogy a gyermeke anyját így szekálják? Gondolok itt leginkább a 19-es esetére. Az apuka helyébe lehet kib@sztam volna nagypapit.
2021. aug. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem az első ilyen megjegyzéseknél csak legyintett, mondta hogy ilyenek, jó sokat beszélgettünk róla, és ő kért elnézést a nevükben, de amúgy baromira haragudtam hogy úgymond nem állt ki értem, ezt mondjuk szóvá is tettem neki.

Amikor már következőre feljött a de meghíztál, meg szoptatsz/nem szoptatsz és a többi hasonló pofátlan megnyilvánulás akkor ő küldte el őket a pcsba. Szerencsés vagyok, mert csak egyszer kellett beszélnem vele erről.

2021. aug. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen méltóságon aluli ez a szoptatás.

Ne próbálj meg újra terhes lenni, nincs jogod ennek megint kitenni a családot.(koraszülött lett a kisbabám és anyám szerint épp eleget aggódott mindenki érte, ezért ne vállaljak több gyereket)

Ne szoptass a férjed előtt, olyan a melled, mint egy mamókának.

Esetleg begombolkozhatna, erre senki se kíváncsi.(a szülészeten olyan hálóinget kaptam aminek a felső 3 gombja hiányzott, és akárhogy igazgattam folyton túl dekoltált lett így, persze vajúdás közben nem is nagyon tudtam figyelni erre, egy arra járó nővér folyton beszólt, bár tudta, hogy nincs rajta gomb..)

2021. szept. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Szülés után 3 hónappal takarítót hívtam, mert kicsit eluralkodott a káosz. Mikor körbemutogattam a házban és bementünk a hálószobába ahol a franciaágy mellett volt a kiságy, a takarító felszisszent: -Itt alszik a baba? Az baj.


:D


Majdnem megkérdeztem tőle, hogy kinek baj, neked?

2021. szept. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Igaz szülés előttről, de ez úgy lelken csapott hogy legszivesebben lefejeltem volna a férjemet. Második babámmal terhes voltam és mondtam, hogy mennyire félek a szüléstől erre ő újfent (elsőnél is) azt vágta a fejemhez más is meg szült, nem te vagy az egyetlen 🤷‍♀️
2021. szept. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
36 ez nem is durva. Én saját magamat nyugtattam ezzel a mondattal, hogy annyian megszültek már, nekem is menni fog :D
2021. szept. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
100%

"nem hiszem el hogy fáradt vagy és kimerült tudsz járni és beszélni... csak lusta vagy ennyi"


Apósom mondta 3 héttel szülés után. Császároztak(szív alakú méhen van a baba medence fekvésű volt végig) mellé vérszegény, pajzsmirigy zavar miatt 'alultáplált'(48kg vagyok 172 cm magas)szívritmuszavar és érszűkületes vagyok.


De nem lehetek erőtlen... Meg mondtam neki hogy ha nem hisz nekem kölcsön adom a 3 hetes kislányom etesse,fürdésre, pelenkázza, öltöztesse egy napig úgy hogy szarul van és alig alszik...


Azóta alig beszélünk, az ő szemében akkor is lusta vagyok... Hmm már értem hogy anyósom miért vált el tőle. 😄

2021. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!