Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg a vőlegényem?

Miért nem érti meg a vőlegényem?

Figyelt kérdés

Most derült ki hogy 3 hetes terhes vagyok.

Párom egyből azt akarta hogy jelentsük be a szüleinek…

Mondtam neki ilyenkor az elején nem szokás… mert még bármi lehet !

Olyan 2-3 hósan majd ráérünk.

De neeem én biztos nem szeretem az anyjáékat, miért hazudgálunk miért titkoljuk el..

nem érti meg..

anyunak elmondtam de csak azért mert elötte amugy sem tudtam volna titkolni. Sűrűn járok haza na meg oda vagyok papíron bejelentve és ott kell majd intézni az ügyeim, és persze anya-lánya más ő fog segíteni bármibe.

Csakis ezért.

Mit tegyek?



2021. nov. 5. 20:39
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
87%
Ha van valaki a világon aki átérzi az anya-lánya kapcsolatot az én vagyok. Anyukám előtt nincs titkom, nem is tudnék. De meg én is azt mindom, ahogy te elmondtad az édesanyádnak úgy neki is szive joga még ha nem is olyan bennsőséges a kapcsolatuk. Valóban nem szokás ilyen korán elmondani, de ha nem hiper-szuper youtube-insta bejelentés csak szimplán elmondja az beleférhet.
2021. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehetsz 3 hetes terhes, mert amikor késik a menstruáció és kiderül, akkor már 4 hetes terhes vagy.
2021. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
81%

Az orvosi vizsgálat előtt még senkinek nem kellett volna elmondani. Az meg, hogy anyukádnak elmondod és majd úgyis ő fog segíteni, nem a barátod szülei, nagyon gáz. Már most különbséget teszel a leendő nagyszülők között, ami rengeteg konfliktust fog még okozni.

Kívánom, hogy legyen minden rendben, de én az orvosi vizsgálat után mondanám csak el. És még egyszer, a saját anyukámnak is csak utána, így ok lenne fair.

2021. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
88%

Én az első ultrahangig nem mondtam, csak a páromnak. Mindenki akkor tudta meg, mikor volt szívhang. Ekkor voltam 7 hetes.

Egyébként érthető a párod, persze, hogy szeretné beavatni az anyját, ha te is beavattad a tied.

2021. nov. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
85%
Nincs 3 hetes terhesség.
2021. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

A teszt irta ki hogy 3 hetes vagyok orvoshoz még nem kaptam időpontot.

Egyébként nekem sose volt a menstruációm pontos most se jött meg nem is gondoltam terhességre mert pcos-m van azért nem jött meg vagy ha meg is össze vissza. Azért csinaltam 4 tesztet mert fájtak nagyon a melleim hetek óta.

2021. nov. 5. 21:03
 7/33 anonim ***** válasza:
31%
Kivanom h kisfiad szulessen es a menyed is titkolozzon elotted. Neked h esne? Ha elvetelsz ne adj isten ugyis elmondjatok h korhazban vagy
2021. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
81%

Második válaszolóval értek egyet. Nem lehetsz 3 hetes terhes! Ha a mensid rendesen 4 hetente szokott megjönni, akkor a késéskor már 4 hetes terhes vagy. Jó lenne ha előbb orvos is megerősítené a tényt hogy megbizonyosodjatok hol tartasz most és minden rendben van.

A többin ne idegeskedj szerintem.

2021. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
94%
A digitalis teszt a fogantatas feltetelezett, idejét írja ki, azaz a 3 hét az valójában 5.
2021. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

7 es…..

Ha úgy döntene a menyem hogy 3 hónaposam jelenti be akkoris örülnék…

Megérteném mert akkor már kevesebb az esély vetélésre..

Most szét kürtöltem volna a családba az elején és elvetélek hát csodás..

föleg én akinek a élete elég stresszes … nagyobb rá az esély.

2021. nov. 5. 21:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!