Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg a vőlegényem?

Miért nem érti meg a vőlegényem?

Figyelt kérdés

Most derült ki hogy 3 hetes terhes vagyok.

Párom egyből azt akarta hogy jelentsük be a szüleinek…

Mondtam neki ilyenkor az elején nem szokás… mert még bármi lehet !

Olyan 2-3 hósan majd ráérünk.

De neeem én biztos nem szeretem az anyjáékat, miért hazudgálunk miért titkoljuk el..

nem érti meg..

anyunak elmondtam de csak azért mert elötte amugy sem tudtam volna titkolni. Sűrűn járok haza na meg oda vagyok papíron bejelentve és ott kell majd intézni az ügyeim, és persze anya-lánya más ő fog segíteni bármibe.

Csakis ezért.

Mit tegyek?



2021. nov. 5. 20:39
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
87%
Pozi teszt után 3nappal elmondtam. A tesómék, szüleim előtt nincs titkolnivalóm, ők lettek volna velem akkor is ha neadjisten baj van. Talán az első uh ig tudtam volna várni de 3hónapig tuti nem.
2021. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Igen anyanak azért mondtam mert ő tudna segíteni oda vagyok bejelentve abba a városba ahol anya lakik.

A párom szülei messzebb laknak tölűnk sokkal.

2021. nov. 5. 21:24
 13/33 anonim ***** válasza:
92%

Mondd el a párodnak szép nyugodtan, hogy az orvoshoz el kell menni terhessegmegállapításra.

Ha az ultrahangon minden ok, van szívhang, akkor hivatalos a terhesség. Sajnos sok esetben elindil valami de nem lesz szívhang, akár embrió sem.

Addig nem szeretnéd elmondani senkinek, mert ha véletlenül baj lesz, nem akarsz sem magyarázkodni, sem a sajnálkozó tekinteteket állni.

Ha esetleg ez állna fenn, Édesanyád támogatására számítasz lelkileg, de ameddig nem biztos, addig ennyi elég.

Mi pl azért vártunk a 12. Heti genetikai uh eredményéig, mert a párom szülei annyira, de annyira vágytak unokára, hogy nem akartuk megkockáztatni, hogy esetleg beleélik magukat aztán elveszítjük a terhességet. Így is ugyanúgy örültek, sőt, az ultrahang képen is már baba formája volt.

Mondd meg azt is, hogy ne stresszeljen Téged, ez mem hazugság, hanem kivárjátok a megfelelő időt. Orvosnak mindenképpen látnia kell, mielőtt hivatalosan terhes vagy.

2021. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragudj de baromi igazságtalan vagy. Te elújságolod anyukádnak, de ő ne tegye. Az ő gyereke is. A férfiaknak így is nehéz, mert ők nem tudnak részt venni a terhességben, te meg dobsz rá egy lapáttal. Bravó. Ha te elkotyogtad, akkor az ő szüleit is avassátok be!
2021. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
82%
Igazuk van a többieknek, ez gáz...
2021. nov. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
79%
Hiaba vagyok lepontozva (7es )akkor is tok gaz amit kersz. Anyos egy szint a te anyukaddal. Neki is pont annyira az unokaja es a ferjednek is ugyan annyira a gyereke. Es ha elvetlene a menyem en tudni szeretnek rola h segithessek ugy ahogy neki jo. Nem orszag vilagnak akarta a ferjed elmondani…… ne hidd azt h csak te letezel mert terhes lettel
2021. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
87%

A gyerek apjának ugyanannyi joga è söröme lehet elmondani a szüleinek mint neked


Úgyh fogadd el, ha el akarja mondani

2021. nov. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
32%

Kedves Kérdező, én is korábban mondtam el az anyukámnak (oka volt), anyósnak pedig a 12. heti genetikai UH után mondtuk meg, amivel a párom is egyetértett, szóval ez nem a Te szemétkedésed, Te így éreznéd nyugodtnak magad, ehhez jogod van, én is pont így találtam jónak. És az anyós sem sértődött be...nem óvodás.

A sok frusztrált kommentelő szuper-meny véleményére meg sz*rjál magasról 😉😉😉

A vőlegényednek nyilván nem tudod megtiltani, csinál, amit akar...

De Neked csakis a Te érzéseid számítsanak, nem a csávóé, nem az anyósé, ezt jól jegyezd meg!!! Boldog babavárást kívánok, élvezd ki minden pillanatát 🥰🥰😘

2021. nov. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
32%
Én teljesen megértelek és egyet is értek, a párod nem tudja még, hogy az ilyen helyzetekben mi a helyes, vagy az elvárt, nagyon sok ilyen helyzet lesz még, ez az első "terhessége" nem tudja, hogy 12. hét előtt nem érdemes bejelenteni, legyél vele türelmes, próbáld meggyőzni, mutass neki erről szóló cikket.
2021. nov. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Koszonom a kedves szavakat es a biztatast.
2021. nov. 5. 23:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!