Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg a vőlegényem?

Miért nem érti meg a vőlegényem?

Figyelt kérdés

Most derült ki hogy 3 hetes terhes vagyok.

Párom egyből azt akarta hogy jelentsük be a szüleinek…

Mondtam neki ilyenkor az elején nem szokás… mert még bármi lehet !

Olyan 2-3 hósan majd ráérünk.

De neeem én biztos nem szeretem az anyjáékat, miért hazudgálunk miért titkoljuk el..

nem érti meg..

anyunak elmondtam de csak azért mert elötte amugy sem tudtam volna titkolni. Sűrűn járok haza na meg oda vagyok papíron bejelentve és ott kell majd intézni az ügyeim, és persze anya-lánya más ő fog segíteni bármibe.

Csakis ezért.

Mit tegyek?



2021. nov. 5. 20:39
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
90%

Picit gondolj bele az ő oldalába is. Neked hogy esne, ha fordított helyzetben te nem oszthatnád meg a családoddal a boldogságod?

Megértem, hogy még korainak tartod, hogy aggódsz, de őt is meg lehet érteni, hiszen ha te elmondhattad, neki is pont ugyanannyi joga van beavatni a szüleit.


A lakcímbejelentésen viszont ideje változtatni. Én is a terhesség alatt váltottam a tartózkodásit állandóra, mert így egyszerűbb. Ráadásul a baba lakcíme is automatikusan az anya lakcíme lesz, szóval dupla ügyintézést spórolsz, ha még a terhesség alatt átjelentkezel oda, ahol laksz.

2021. nov. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
80%
30as ha azt mondanad hagyjalak beken mert erre van szukseges ezt tennem. De ettol meg ha a no anyukajanak joga van tudni a masik nagyszulonek is. Akkor lenne meskepp ha a kerdezonek komoly baja lenne az anyosaval de ilyenrol itt nincs szo
2021. nov. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
80%

Jol at van ez gondolva kerdezo? Nekem az az erzesem, hogy te magad is gyerek vagy meg...

Te komolyan minden hetvegen hazajarsz anyadhoz?Miert? Minek? Es csak te?


Lakcimet meg surgosen intezzetek el, az nem lesz ugy jo, hogy anyadhoz vagy bejelentve x kilometerrel arrebb es nem is ott laksz, ez rohadt sok dolgot meg fog neheziteni.

2021. nov. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!