Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyakorló Szülők! Helyeslitek...

Gyakorló Szülők! Helyeslitek azt, hogy a pedagógusok számára kötelezővé tették az oltást?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. nov. 20. 19:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
67%
Azért ijesztő látni, milyen hatékony ez az oltáspropaganda, meg az oltatlanok elleni uszítás. Félelmetesek ezek az indulatok.
2021. nov. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim ***** válasza:
63%

#31 csak amikor közlik, hogy bocsika, az oltásnak ez-az a mellékhatása. Hogy fog a sok ilyen gyűlölködő ember elszámolni a lelkével?


Volt már rá példa, hogy bevontak gyógyszert, mert később jöttek rá mit okozott. Ott még egy bocsi sem hangzott el. Szóval teljesen jogos, hogy sok ember bizalmatlan.

2021. nov. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 anonim ***** válasza:
25%
30as, csak ok nem egyidoben benitjak le az eü-et. Most ez a gond, ezt nem erted?es a lelegeztetok koltsege valamint a hozzatartozo szemelyzete.
2021. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy nem egyszerre. Miért kellett hónapokat várni 1-1 időpontra? Mert le volt terhelve az eü. Csak nem volt ekkora hírértéke.
2021. nov. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
52%

Valahogy az , hogy a bárànyhimlő elleni oltás kötelező lett senkit nem foglalkoztat..

Nem ellenkezik senki a mumpsz, kanyaró, rózsahimlő stb elleni miatt sem..


Pedig én 34 éves létemre csak a kanyarót hagytam ki, mindet elkaptam sajnos…



Én egeszen meglepődtem, hogy a pedagógusoknak még nem kötelező.

Lányom ovijában oltottak..

De mind át is estek a 2-3. Hullámban…

Itt a hivatalos ovi-suli zàràsok előtt 2 héttel már minden zárva volt.. nem volt pedagógus..gyerek sem nagyon.. rengetegen meghaltak nálunk ( kis város a Dunántúlon)

2021. nov. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
74%

Ellenzem.


Nem tudom mi ijeszt meg jobban.


1.) Valami hatalommániás, láthatóan kettyós, bevallottan skizo hasra ütés szerűen elrendeli, hogy gyakorlatilag szép lassan diszkriminálva legyenek az oltatlanok. Holott bizonyítottan lehet egy oltott is covidos, meg is halhat, fertőzni is ugyanúgy képes. Lehet ellenanyaga sincs elég. Nem tart örökké sem, ismételni kell, eddig háromnál járunk. Most őszintén, miért nem felel meg, ha valaki átesett a covidon, sikeresen legyőzte azt, majd bőven elegendő ellenanyaga is lett ? Nem ugyanaz az eredmény végső soron ?


2.) aki ezzel egyetért, vagyis mikkel élek egy országban. Szándékosan nem kiket írtam. Az ilyen kotnyeles, primitív bunkók számomra nem emberek

2021. nov. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:
44%

#35 talán azért, mert amíg önkéntes volt, addig nem volt ennyi mellékhatása, mint ezeknek a vakcináknak.

Hosszú évekig választható volt és nem kötelező.

Amúgy meg én húztam a számat és örültem, hogy a gyerekem pont kiesett a korhatárból. Pont azért nem adattam be, mert nem tudom mi lesz 20 év múlva. Ha jól emlékszem 20 évről beszéltek. És köztudott, hogy felnőttként elkapni veszélyesebb, mint gyerekként.

2021. nov. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim ***** válasza:
60%

“Tb alapon csak az oltott Covidosokat látnám el.”


Még jó hogy nem egy ilyen észlény dönti el. Az oltatlan is ugyanúgy fizeti a tb-t, szóval kuss a neved.

Egyébként én voltam már covidos, nem kerültem nemhogy lélegeztetőre, de kórházba se. Egyik oltatlan covidos rokonom, ismerősöm se. Ellenben beoltott igen. Nem kéne általánosítani, főleg nem ebben az undorító stílusban

2021. nov. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:
38%

11-es


Ment is a nulla százalék.

2021. nov. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
28%

Teljesen egyetértek. Sírt a szájuk az oltások előtt, hogy mekkora életveszélyben vannak, ment a halottszámlálás, online oktatás követelés, röcögtetés. Most itt az oltás, a maszkhordás, de ez sem jó, mert jajj, kényelmetlen a maszk, jajj, mind meghalunk az oltástól. Legyen inkább online oktatás! Akkor nem kell dolgozni, nem számít hogy teljes korosztályok jönnek ki s..ghülyén az iskolákból.


Az oltásrettegés meg hihetetlen még mindig, több száz millió vakcinát beadták, izzadva tudtak összeszedni pár trombózisos meg szívizomgyulladásos mellékhatást országonként (a többségnek szerencsére maradandó baja sem lett), miközben egy átlagos háziorvosi körzetben összetudtunk szedni heti 1-2 covid halottat. Ennyi mellékhatása (1-5 a millióból) konkrétan a vény nélkül kapható algopyrinnek vagy a terhesség alatt szedhető paracetamolnak is van.

2021. nov. 21. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!