Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyakorló Szülők! Helyeslitek...

Gyakorló Szülők! Helyeslitek azt, hogy a pedagógusok számára kötelezővé tették az oltást?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. nov. 20. 19:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
64%

Csak az orvosok sem értenek egyet. Az iskolázott propagandát is azért dobták be, hogy okosabbnak gondolják magukat a beoltottak. Kb. egy buksisimi nekik. 😁


Az meg, hogy média 1-2 mellékhatást közöl, egyáltalán nem biztos, hogy úgy is van.


És de, magánügy. Mint ahogy a gyerekvállalás is magánügy, hiába van hatással a társadalomra, vagyis rád is.

2021. nov. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 anonim ***** válasza:
22%

Csak az orvosok sem értenek egyet.


Aha, érdekes módon azok, akik osztják az oltásellenes mantrát a kollégák közül, az elsők közt lettek oltva, és akkor, amikor kötelező lett. Látom a saját és a férjem kollégái közt ugyanezt.

2021. nov. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim ***** válasza:
76%

A kettő nem zárja ki egymást. Attól még, hogy muszáj volt oltania vagy más miatt oltatott, megváltozhat a véleménye.


De az okos oltottak úgy látszik a történelmet sem ismerik. Sosem a birka követő hozott változást a világban. De nyilván azok a hülyék, akiknek van saját gondolatuk (mégha téves is). A kétség nem rossz, sőt azt jelenti, hogy gondolkodik. Hány tudós került börtönbe, mert másképpen gondolkodott és végül a mai napig használjuk a találmányát. Hányan haltak mártír halált és végül kitüntetést kaptak. Akkor azokat is elítélték a birkák, hiszen ők a tömegben érzik biztonságban magukat. Onnan könnyű erősebbnek tűnni. De ez csak a látszat...

2021. nov. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
35%

Érdekes hogy minden oltatlannak van olyan oltott ismerőse aki lélegeztetőgépen haldoklik :-D


Én egyet se ismerek, párom apja viszont tegnap halt meg(oltatlan volt)


Aki meg oltatlan és az ellátás miatt hisztizik kuss a neve. Gyógyuljon otthon a csoda erős immunrendszerével, hiszen nekik az olyan erős hogy még egy atombomba se hat rájuk:-D



Ha más miatt megy egy oltásrettegő orvoshoz lássák el, de ha covidos lesz tejeljen csak szépen hiszen a saját hibájából lett beteg.

2021. nov. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
16%

Érdekes, mikor az egészségügyiseknek lett kötelező egy tanár se hisztizett. Ha fizetésemelést kapnának nem lenne ez a vergődés. Elhiszem hogy kényelmesebb otthon mereszteni online "oktatásban". Az biztos ha egy oltatlan tanár lenne covidos én 0 azaz 0% táppénzt adnék neki.


Nagyon helyes, legyen kötelező MINDENKINEK aki emberekkel dolgozik.

2021. nov. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:
30%

51es én oltóponton vagyok, és nem propaganda. Az oltottak 80% a diplomások közül kerül ki.


40% egészségügyes

20% közgazdász, informatikus, diplomata és jogász

20% nyugdíjas értelmiségi

20% körül a nem diplomások

2021. nov. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
74%
#56 egészségügyisnek kötelező, tanároknak kötelező. Így könnyű azt mondani, hogy diplomások oltanak.😂
2021. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
91%

55,de igen, sokan "hisztiztünk pedagógusuk, amikor az egészségügyiseket kötelezték. Attól, hogy TE erről nem tudsz, képzeld, mi támogatjuk őket. Nem is kevesen. De nyilván nem cikkeznek erről sehol.

Mondom ezt önként oltottként, nem oltásellenesként. Ahogy írtam, ez úgy lenne fair, ha minket köteleznek, akkor a családokat is. Ahogy az eüsöket kötelezték, úgy kellett volna minden egyes tervezetten korház vagy ellátáslátogatót (nyilván a baleseteseket, váratlan eseteket leszámítva...).

Ez így vicces, hogy mindenki szerint nekünk (pedagógusoknak és eüsöknek) minden is kötelezhető, míg a közembernek joga van a szabad döntéshez.

2021. nov. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
84%

Érdekes, oltott ismerőseimnél nem kérdezték az iskolai végzettségét. Neked honnan van ez a statisztika?


Nyugdíjas értelmiségi😂

2021. nov. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
23%

59es, mint említettem oltóponton vagyok, ahol a beleegyező nyilatkozatra fel kell írni a végzettséget, amit a gépben nekünk rögzíteni kell, és abból van statisztika.


Igen nyugdíjas értelmiségi, segítek(nyugdíjas orvos, tanár, állatorvos stb) ilyenekre gondoltam.

2021. nov. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!