Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyakorló Szülők! Helyeslitek...

Gyakorló Szülők! Helyeslitek azt, hogy a pedagógusok számára kötelezővé tették az oltást?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. nov. 20. 19:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
84%

Tudom kikre gondoltál. De bocsi, nem hiszem el a statisztikád. 😊


Mint írtam, az eü és a tanár kötelezve van, így a statisztika is fals eredményt ad.

Ha az építőmunkásnak lenne kötelező, akkor az arány máris fordított lenne.


#54 attól még, hogy te nem ismersz olyat még lehetséges.

Szerencsére nekem egy ismerősöm sem halt meg egyikben sem.

Ismerős ismerőse... Na ilyet többet hallottam oltott és oltatlant is.


Viszont van ismerősöm, aki oltás után trombózist kapott,de már jobban van.

Azóta, amióta megkapta az oltást (lassan 1 éve) nem érez ízeket, szagokat.

Oltás óta magas a pulzusa.

De ismerek olyat, akinek semmi baja nem lett az oltástól.


Van Covidon átesett ismerősöm is. Az egyiket megviselte és nagyon rosszul volt, a másik észre se vette, a harmadik csak nátha szerű tünetekkel átvészelte.


Ettől függetlenül nem hiszem, hogy ne lenne olyan, aki belehalt az oltásba vagy a Covidba.

2021. nov. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
60%
Érdekes én még sehol egy orvossal se találkoztam, aki oltasellenes lett volna. Pedig van ismerős is és sajnos az elmúlt 1 évben elég sok orvosnál jártunk ilyen-olyan okokból. Vagy épp csak szűrővizsgálat miatt. Tegnap ügyeleten voltam a kisfiammal. Ő még beteg, de kérdezte az orvos, hogy anyuka oltva van? Mondtam igen. Apuka is. “Helyes”. Gyerekorvosunk is kérdezte. Mondtuk igen, astraval. Azt mondta “jo az, helyes”. Háziorvosunk mikor oltáson voltunk és mondta az asszisztens neki, hogy mindenki itt van akit vártunk “helyes, okosak”. De valahogy nem sikerült egy igazi, praktizáló, hus-ver orvossal sem osszefutnom, aki azt mondta volna, hogy ahh minek az?! Egyik rokonom covid osztályon belgyógyász. Az óvatosabbak köze tartozik oltas ügyben de ő is azt mondta, hogy mindegy, hogy astra, kínai vagy mi csak haladjunk ( ez még nyilván az elején volt, amikor nem annyira lehetett könnyen válogatni). Anyukam is ismer orvost, aki szinten covid intenzíven dolgozik, hát az meg aztán közölte az anyjával, hogy nem érdekli a hülyeség bemegy x órára és beoltják. Pont. Szóval kíváncsian varom azt a praktizáló, igazi orvost, aki oltasellenes. Biztos vagyok benne, hogy létezik ilyen. De lássuk be nem ez a többség. És biztos a kivételnek van igaza. Hiszen megannyi diplomás orvos nyilván a társadalom idiótája, aki mindenkit el akar tenni láb alól. Beleértve magukat és a családjukat. Hát persze.
2021. nov. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
21%
#62 mert te nem ismersz, akkor az úgy is van.
2021. nov. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
37%

Tehát azért oltassa magát mindenki, mert senki sem állt ki magáért?

Dögöljön meg a szomszéd lova is hozzáállás. Szomorú.

A hatékonyságát kéne nézni és nem azt, hogy de nekem kötelező, akkor kötelezzék a szomszéd Gizit is.

A hatékonysága meg nem túl meggyőző. Ha az lenne, akkor többen oltakoznának.

2021. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
79%
Valamilyen szintén még meg is értem aki fél az újdonságtól, nem tesztelt, nem próbált, nincs adat stb. De akkor ott a kínai, nekem a háziorvosom kifejezetten azt javasolta, mert az egy 50 éve használt technikával készült, a legtöbb oltás amit megkaptunk mi (30-as, 40-es korosztály) és a gyermekeink is, ugyanilyen elölt vírus elven működik. Tehát lehet fosni az ismeretlentől, de akkor válaszd az ismertet.
2021. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
39%

Pont azért nem eléggé hatásos, mert nem megfelelő az átoltottság mértéke.

De úgy tűnik, hiába magyarázzuk.

2021. nov. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:
68%
65 pontosan. És Kemenesi is ezt mondta. Ha más nem jó az is. Van jobb is. De a kínai is jó. Sokkal jobb, mint a semmi. Tehát én sem értem, aki fél az újdonságtól, annak mi a kifogása a kínai ellen? 🤔
2021. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:
41%

#67 mert azt sok helyen nem fogadják el. És csak azért oltani, hogy legyen kártyád nem sok értelme van. Mint ahogy rengeteg ember azért oltatott, hogy utazhasson.


#66 nem azért nem hatásos. Ha az oltott már védve lenne az oltástól, akkor többen mennének. De amíg fél évente kell menni szurira, addig folyamatosan csökkeni fog az átoltottság. Mert ugye hiába 2x oltott valaki, már lassan oltatlannak számít.


De hiába magyaráznám. Jövök a klisé szöveggel. Menj kérd a 6. És 7. Oltást is, hiszen védelmet ad. 😂

2021. nov. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
68%

68 az influenza oltás is éves mégse rinyál senki emiatt. Ez is most csak azért ilyen suru, mert mint latod nem sikerült meg visszaszorítani a járványt. Az autóipar meg már kezd leterdelni. Elmagyarázzam ez mit jelent kis országunkban vagy megy egyedül is?

De nézzünk mást. Bexsero. 4 oltasos pl. De úgy legtöbb kötelező 2-4 dozisos úgy, hogy épp szunnyadó betegségekre adják. Nem fájdalmas komplexen gondolkodni, csak néha kicsit energiaigényes.

2021. nov. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
17%
68 nem azért kéne oltani, hogy utazgathass, hanem, hogy kikeveredjünk ebből. Ez egy. Az neg kettő, ha nem oktatsz akkor ugyanúgy nem mehetsz, akkor hol itt az érv?
2021. nov. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!