Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyakorló Szülők! Helyeslitek...

Gyakorló Szülők! Helyeslitek azt, hogy a pedagógusok számára kötelezővé tették az oltást?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. nov. 20. 19:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
38%

Pedagógus vagyok és rohadtul szégyellem magam az oltásellenes kollégák nevében is.


Egyébként hajrá Ausztria! Itt is kötelezővé kellene tenni mindenkinek.


Csak sok antivaxxer agyhalott nyomoronc fél bilgéctől meg az 5g-től és azt sem képes felfogni, miért kell a minél magasabb arányú átoltottság.


Elkeserítő.

2021. nov. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:
80%

Elviekben helyeslem, de a gyakorlatban ez nagyon nem lesz jó így. Nyolcadikos a nagyfiam, így is kevés a tanár, már eddig is állandó helyettesítések voltak, ha csak egy vagy két tanár még kiesik a meglevők közül, már az is hatalmas probléma lenne, így is nagyon lent van már a színvonal, nem tudom, hogy fog alakulni a továbbtanulás ezeknek a gyerekeknek, mert a tudásuk egy nagy nulla.

Én pedagógiai szakszolgálatnál dolgozom, itt konkrétan tudom, hogy az összes szakember közül marad majd két logopédus és egy félállásos gyógytestnevelő. Meg én. Nem lesz, aki ellássa a korai fejlesztést, nem lesz, aki vizsgál, nem lesz pszichológus, és mindjárt itt vannak az iskolaérettségi vizsgálatok, amit megint csak nem tudom, ki fog elvégezni.

Szóval ebből borzasztó nagy problémák lesznek, ebben már most biztos vagyok.

2021. nov. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:
8%

42, ha állandóan beteg valaki, akkor is kiesik. Hulljon ki végleg, és kész.

Ped szakszolgnl, ahol gyakori a halmozottan sérült, amúgy is fertőzésekre fogékony gyerek; olyan gyerekeknél, akik értelmi vagy testi elváltozásaik miatt nem tudnak szabályt követni és higiénés előírásokat betartani, szégyen, hogy van olyan pedagógus, aki nem oltat.

2021. nov. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 anonim ***** válasza:
62%

#41 és ilyen tanár taníthat.


Nem, nem bilgéctől meg az 5gtől fél a sok oltatlan. Hanem az oltás ismeretlen (és már ismert) mellékhatásaitól.


Sajnálatos, hogy egy tanárnak titulált személy ennyire egysíkúan gondolkodik. Aztán csodálkozunk, hogy nincs megbecsülve a tanár szakma.

2021. nov. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim ***** válasza:
28%

Többmillió emberből néhánynál okozott vérrögöt, szívizomgyulladást az oltás.

Viszont hányan haltak bele a súlyos lefolyású vírusfertőzésbe?


Miről beszélünk még?

Közülük sem haltak volna meg olyan sokan, ha megfelelő mértékű az átoltottság.


Büszke vagyok arra, hogy meg mertem hozni azt a döntést, hogy oltatok. Azokért is, akik valamiért ezt nem tehetik.


Ti csak rettegjetek tovább!


#41

2021. nov. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim ***** válasza:
30%
A szívizomgyulladás pl nem az oltás hibája, hanem az immunrendszeré. Sajnos akinek az oltásra ezzel reagált, annak a vírusfertőzésre is kialakult volna, de még súlyosabb formában, sajnos.
2021. nov. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem az ember tud saját maga dönteni hogy kell-e az oltás vagy nem! Én sem oltatom be magam mert kitudja mi van benne.... Két rokonom is az oltás miatt lett beteg... 10 millió emberből 6 millió az oltás miatt beteg szóval az oltás egy kalap... A másik dolog meg hogy a az oltott embert hogyan veszélyeztetném ha ő VÉDVE van??? és fordítva is az oltatlan hogyan veszélyezteti az oltott VÉDETT embert??? Ebből a két mondatból is látszik hogy az oltás egy kalap... A maszk is miért kell az oltott embernek ha ELMÉLETILEG AZ OLTÁS VÉD??? Itt nem nagy vírus van hanem néppusztítás a vakcinával amiben a covid is közre játszik...
2021. nov. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim ***** válasza:
33%

Ez a baj,hogy NEM , NEM TUD MAGA DÖNTENI.

Mivel az ország nagy része örül, hogy a 8 általánost kijárta, esetleg valami fisz-f.sz szakmát ki tudott tanulni kettessel és az ilyen dönt közegészségügyi kérdésekben? Na ne már!

Kötelezővé tenném minden aluliskolázottnak az oltást, hogy meglássák,mennyire nagyot tévedtek a nagy szakértelmükkel és rájöjjenek, hogy semmi bajuk sincs az oltástól.

2021. nov. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:
39%

Az a helyzet, hogy ez màr NEM magánügy.


Egyébként mérnökként nullllllla kompetenciám eldönteni a szükségességét, mert nem vagyok orvos doktor.


Én jó vagyok a saját szakmámban.. teljesen kivagyok, amikor jönnek a “virsli =szemét” -tel

Meg a “margarin= műanyag”


Nagyjából így érezheti egy orvos magát, amikor az oltást ellenzők puffogtatják az érveiket.


De valóban nem tudhatjuk mit okoz 20 év múlva.. de sokan emiatt lesznek, hogy esélyük sem lesz megtudni.

Ez a szomorú.


Ráadásul nagyon nem magánügy.

Érint engem, az országot, az ápolót, a kórházi ágyak számàt, az oktatást, a vállalkozások működèsét, a világgazdaságot..

Mindent..


Jah és persze a gyógyszeripart is🤫


/ oltatlan családtagot gyászoló, egészségügytől félő emiatt ellátatlanság miatt elhunyt szomszédot gyászoló vagyok/

2021. nov. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:
79%
Határozottan nem. Mert ezzel megsértik az emberi jogokat. Mindenkinek a saját döntése kéne legyen.
2021. nov. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!