Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szégyellhet a gyerekem mert...

Szégyellhet a gyerekem mert kövér vagyok?

Figyelt kérdés

Még csak 3 éves, de sajnos kövér vagyok. 160 cm 85 kg

Szülés előtt is pont ennyi voltam. Állandóan diétázok de hamar abbahagyom, hiába mozgok sokat de sokat is eszek sajna szerintem mellé, így nem megy le. A lányom mikor öltöztem ma megjegyezte, hogy anyának nagy a hasa. Így magától. Nem is gondoltam hogy már egy ilyen kicsi is néz ilyeneket. Lehet hamarosan szégyellni fog? Hát inkább nem is eszek többet..Hiába az igényesség, a divatos ruha valószínű ciki leszek neki?


2021. dec. 12. 23:52
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Voltam vizsgálaton már korábban, nem találtak semmi különösebb eltérést, még terhesen is tök rendben volt mindig minden laborom.
2021. dec. 13. 18:24
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt valami nem stimmel, akkor rosszul számolod a kalóriát. Az egyes mozgásformáknak laboratóriumban kiszámolt kalóriaigényük van, és ha te azt nem viszed be, akkor elkerülhetetlen a saját testből való zsírégetés, vagyis muszáj fogynod.
2021. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Hát mégsem fogyok, csak ha 1200 kcal körül eszek. Nem én számolom, kalóriabázist használok, én max mérem ami nem fix csomagolásos termék. Ha 1200 körül eszek akkor elindulnak lefelé a kilók csak azt nem sokáig bírom.

Főleg hogy 12 férfival dolgozok együtt egyedüli nőként akik egész nap esznek kb, hamar megunom az én 1200 kalóriázásomat :( Kevés a kitartásom

2021. dec. 13. 18:34
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Mikor korábban, és mit vizsgáltak? 1500 kcalóriával lehetetlen hízni!
2021. dec. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
37%
Azt ugye tudod, hogy a fizikai aktivitás az a kisebb része a sikeres fogyásnak? Itt a táplálkozási szokásaidat kellene gyökerestül átalakítani. Az alap az, hogy legyen, hogy tüzetesen átveszed szakemberrel, mit eszel és mennyit. 1200 kcal egy baromság, nem csoda, hogy éhes vagy és feladod. 2000 kcalt nyugodtan megehetnél és fogynál is mellé, ha az normális táplálékból tevődne össze.
2021. dec. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

ez nem igazi megfigyelése a dolognak. Mond mindent ami eszébejut.

Apa öreg-ha szakálas stb.

Valszeg nem fog szégyelni sosem pláne ha nem nevelitek úgy hogy ez valami szégyelni való dolog. Neki az lesz a természetes hogy anyának nagy a hasa.

Ha amugy igényes vagy és jol viseled sulyod azaz nem vagy egy búvalbaszott dagadék hanem.egy csinos kövér csaj,akkor nem is lesz mit szégyelni....ha nem hìzol tovább.

Amugy dicséretes hogy probálsz fogyni, de ha magadtól nem megy akkor nem szégyen szakember segitségét kérni. Lehetőleg valodi emberét nem pedig valami bizonytalan "honlapdoktor" tanácsaira hagyatkozni.

2021. dec. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Csodálkozom a korábbi válaszokon, hogy kibeszélték egymás szüleit az osztályban. Nekem kb. 4 iskolám volt iskolabezárás stb. miatt, soha egyik osztályomban sem volt téma senkinek sem a szülője. Eleve nem is ismertük egymás szüleit. Nagyon ritka volt az, ha valamiért mégis. Gimnáziumban pedig már egyáltalán nem. Szóval ez nem törvényszerű. A kövér embereket általánosságban sajnos megbélyegzik. Lehet mondani, hogy javarészt lustaság, zabálás, de szerintem mindenkinek joga van úgy élni, ahogy neki tetszik, ha valakinek így is van boldog élete, akkor nem számít igazán. Sok ember persze azért kezd fogyókúrákba, mert a sok bántás miatt a kövérségüket látják problémának, de a legtöbben ha le is fogynak, az életük nem ettől kerül egyenesbe. Többségében viszont lelki okai vannak, illetve fel nem fedezett betegség. Végül meg persze a rossz étrend és mozgásszegénység. Nem azért kell lefogyni, mert a sok ember mit gondol, hanem mert az ember úgy érzi, hogy önmagának ezzel segít egészségügyileg és lelkileg.
2022. aug. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!