Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 gyerek mellett hogy lehet...

3 gyerek mellett hogy lehet dolgozni, gyerekekkel foglalkozni, férjjel/feleséggel foglalkozni, háztartást vezetni, programokra menni, barátságokat fenntartani?

Figyelt kérdés
Van egy 10 hónapos lányom. Terhes vagyok, ikrekkel. Alapjáraton két gyereket akartunk, ennyi is fér bele anyagilag. Úgy terveztük, hogy a két gyerek között 1-1,5-2 év legyen. De arra nem számítottunk, hogy ketten lesznek. Mire megszületnek, a lányom még mindig babakocsis lesz a két kicsivel együtt. Akármelyik időszakot nézem, soha nem lesz normális életünk. Amikor óvodáskorúak lesznek, amikor iskoláskorúak lesznek, amikor tovább kell tanulni, amikor tinik lesznek, ez mind egyszerre lesz. Nem tudom, hogy tudnánk ezzel megbírkózni. Nyilván nem éheznénk, ha 2 helyett 3 gyerek lenne, de azért nem élnénk így. Ráadásul apránként újítgatjuk a házat, ha három gyerek lesz, az is ugrik, mint ahogy 3 gyerek mellett a munka is, mert 3 pici gyerek mellett se lehet még 4 órát se dolgozni home officeba.
2022. jan. 14. 18:20
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
30%

Mit magyarázzak? Hallottam van tandem hordozás hátha az egy opció ami segít és esetleg tetszik a kérdezőnek is. Nektek ehhez semmi közötök, nem kell magyarázni semmit majd mindenki utána jár, hogy neki ez megfelelő-e.


Ja picsa vagy mert leszopika hrucikáztál, ledegradáltál ősanyának, mert adtam egy ötletet. Egy rákfene vagy inkább igazad van.

2022. jan. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
22%
31-es, ne égesd már magad ezzel a szöveggel nőkét, anyaként. Gáz.
2022. jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
10%
Dúlnak a hormonok ebben a kategóriában. :D
2022. jan. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
30%

Ja bocs má, fülem farkam behúzom ha megjelensz itt, nehogy már másnak más véleménye legyen, pl ha nem akarja nem kell elvetetni az ikreket, mert nem csak az a megoldás hogy 3 babakocsival vagy ikres babakocsival bolondozik, hanem javaslok alternatívát.


Leugattál, beszólogattál, kaptál egy picsát és már vinnyogsz. Na takarodj.

2022. jan. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
61%
Viselkedj már, felnőtt ember vagy. Az utcán is így tárgyalsz másokkal a gyereked füle hallatára? Mert akkor megvan a következő oviban k.vaanyázó Karcsika, úgy látom.
2022. jan. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nyugodj meg. Ja lemertem írni hogy picsa. Mert annak tartalak. Mert beszóltál. Mi ez a szopika hurcika fan? Ilyen degradálóan beszélsz másokról a gyereked füle hallatára? Mert akkor megvan az ovi bully-jának az anyja aki nem képes normális viselkedésre OTTHON se!
2022. jan. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
0%
És én ezzel zártam le ezt a vitát, mert nekem ehhez semmi ingerenciám.
2022. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
0%
Takarodj te! Nehogy már megmondd nekem, hogy hova írhassak! Pitsa vagy te meg anyád, aki nem tanított meg érvelni. A gyerekednek is ezt tanítod? Véleménykülönbség=pitsa? Vagy őt le is k.rvázod?
2022. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
0%
Ehhez nemcsak ingerenciád nincs, hanem intelligenciád se.
2022. jan. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
26%

36-os, nem szóltam be neked. Összekeversz a másik válaszolóval. Gondoltam szólok, mert a hormongőzös agyaddal ezt még nem sikerült felfogni és feleslegesen trágárkodsz itt nekem.

(35-ös válaszoló voltam)

2022. jan. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!