Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes vagyok, de nem biztos,...

Terhes vagyok, de nem biztos, hogy a páromtól. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Kérlek, ha el is ítéltek, ne kezdjetek el itt szidni. Nem erre van szükségem most.

A férjem ma utazott el barátokkal, pénteken jön haza. A teszteket délután csináltam meg, mindkettő +.

5 hetes terhesség.

Ülök itt és egyszerűen minden erőm eltűnt, szorít a mellkasom, fáj a hasam.


Apasági tesztre gondoltam rögtön, de amit néztem, ott a 8. héttől lehetséges a mintavétel és a férjemtől szájnyálkahártyából kellene. Szóval még ha sikerülne is ez, egy hónapig akkor is úgy kellene tennem, mintha minden rendben lenne. Addig el sem mondhatnám neki. Ha pedig nem az övé, akkor hogy tudnék titokban tartani egy abortuszt?

Félek és kétségbe vagyok esve.

Amiket felvázoltam most, hogy hátha így megnyugszom kicsit:

1. Elmondom neki az egészet az elejétől, és bízom abban, hogy szeret annyira, hogy nem akar válni azonnal.

2. Nem mondom el neki sem azt, hogy terhes vagyok, sem pedig, hogy együtt voltam mással és valahogy itthon leveszem az apasági teszthez szükséges mintát tőle. Ha kiderül, hogy ő az apa, akkor elmondom neki, hogy babánk lesz. Ha nem ő az, akkor fogalmam sincs, mi lesz...


Nála jobb és tökéletesebb férjet, embert nem tudom, találhatnék-e.

Hülye vagyok, hogy egyáltalán szóba álltam mással, tudom. Visszacsinálnám az egészet, ha tehetném.


Írnátok pár bíztató szót?



2022. márc. 14. 22:25
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/155 anonim ***** válasza:
92%
Ne haragudj, de nekem nem all ossze a kep… tudom, hogy nem ez volt a kerdesed lenyege, de ha van egy tokeletes parod, szerelmes vagy bele es tokeletesen eltek elmondasod szerint, mi visz ra arra, hogy honapokig csald?:( foleg, hogy egy nagyon friss hazassagrol beszelunk. Magambol kiindulva eszembe sem jutna megcsalni a parom meg akkor sem, ha problemak merulnenek fel a kapcsolatban, nemhogy ugy, hogy elvileg minden tokeletes… mit lattal abban a masik ferfiban, milyen pluszt adott neked, amit a ferjedtol nem kaptal meg? Arrol meg ne is beszeljunk, hogy gumi nelkul is magadba engedted.. oszinten sajnalom a helyzeted, mert rohadt nehez lehet most neked, de sajnos ez tipikus “edd meg amit foztel” dolog... Nagyon remelem, hogy vegul sikerul ugy dontened, hogy a legjobb legyen a ferjednek es a babanak is.
2022. márc. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/155 anonim ***** válasza:
93%

"A férjemet szeretem, mindig is őt szerettem."

Nem, te nem a férjed szereted, hanem a saját pinádat+a biztonságot, amit általa a házassággal megszereztél.Nem kell az etetés.

2022. márc. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/155 anonim ***** válasza:
94%

Könyörgöm.. ha annyira jó minden,ha annyira dzsudijó szipi szupi házasság,ha annyira tökéletes minden, ha annyira boldogok vagytok, ha annyira szerelmes vagy, hogy nem látod a fától az erdőt..akkor nem ülsz bele (pláne hetekig/hónapokig) más f@szába.. Hagyjuk ezt a szar szöveget "ha vissza pörgethetném".. félre mentél, pontosan azért mert még sem olyan dzsudijó ez a házasság.

Te semmi mást nem szeretsz, csak az egzisztenciát, a kényelmet és önmagad.. Különben nem azt szajkóznád, hogy 27 évesen nem fogsz újra 0-ról indulni.

1 éves házasságban hagytad el a gerinced.. és biztos vagyok benne, hogy nem utoljára.

2022. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/155 anonim ***** válasza:
100%

Nem elég, hogy félre bafol, de még eszed sincs de a szeretődnek se.. Aki olyan gyík, hogy gumi nélkül telibe rak..

Remélem majd akkor is így fogsz ízgulni, és majd a férjedre mutogatsz, ha ne adj isten benyaltad a HPV-t..

2022. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/155 anonim ***** válasza:
97%

Nem rudom írták - e. Ugye a DNS teszt eléggé maceras.

Esetleg ha tudod mennyi idős terhes vagy (pontosan)

Számolj vissza annyit, majd onnan 3-4 napot.

Akivel a körül voltál az az apa. Ha meg mind2vel voltál azonos időben.. Szívás. En abortuszra mennek ha mar voltam ennyire hülye. Férjemnek azt mondanám hogy vetélés kezdődött el, es bekellett fejezni műszeresen. Persze aztán elj a buntudattal, az mar a te dolgod kérdező!

2022. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/155 A kérdező kommentje:

Azt, hogy nem fogom 0-ról kezdeni, a társkeresésre írtam.


Kb.23 éves korom óta vártam azt, hogy a párom felesége legyek és elkezdjük a közös életünket. Nem fogom megint elölről kezdeni, a szingli barátnőim elmondása szerint lehetetlen ma már normális férfit találni, aki tényleg komolyat szeretne. Vágyunk kisbabára is, pont ezért remélem, hogy a páromtól van a baba.

2022. márc. 15. 13:41
 77/155 anonim ***** válasza:
94%

Nem nekem van kényszerem mások életének a tönkretételére. Szóval igen, egy gusztustalan ember vagy.

ma 11:52



Végül is igazad van azzal hogy szétkefélteted magad mással nem teszed tönkre a férjed életét. Gondolom mindig is arra vágyott hogy egy ribit vegyen feleségül ez volt az életcélja.

2022. márc. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/155 anonim ***** válasza:
94%

Ha annyira vagytal ra, miert CSALOD HONAPOK OTA ???

Aruld mar el nekunk, legy kedves.

2022. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/155 A kérdező kommentje:

77-es, foglalkozz már a saját dolgoddal inkább!


78-as, ez nem ilyen egyszerű.

Akivel megcsaltam, azzal évekig úgy voltunk, hogy nagyon közeli barátság, közös társaság és folyamatosan flörtöltünk egymással, de tudtuk, hogy közöttünk egy párkapcsolat nem működne, nagyon egymás ellentétei vagyunk. Ez az egész ment közöttünk 17 éves koromtól, közben nekem is volt párkapcsolatom, őt se az elégítette ki, hogy társaságban flörtöltünk. De részemről ez a plátói szerelem mindig megvolt. De ő meg olyan volt már akkor is, hogy neki nem kell komoly kapcsolat, ő sosem akar megállapodni. Én meg már akkor is tudtam, hogy én viszonylag fiatalon szeretnék férjhez menni, anyuka lenni és nem olyan embert akarok magam mellé, aki még attól is fél, hogy a családnak bemutassam.


A férjemmel mikor megismerkedtem, akkor lett ennek vége. Sokáig nem is beszéltem az illetővel, nem is érdekelt az, hogy mi van vele, mit csinál, kivel van. Most sszel futottunk véletlenül egymásba évek után.

2022. márc. 15. 13:53
 80/155 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de felnőtt nő létedre hogy írogathatsz ismeretlen embernek ilyet, az interneten?

Ritka mocskos szád lehet. Te aztán főnyeremény vagy otthon ilyen stílussal...

2022. márc. 15. 13:59
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!