Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes vagyok, de nem biztos,...

Terhes vagyok, de nem biztos, hogy a páromtól. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Kérlek, ha el is ítéltek, ne kezdjetek el itt szidni. Nem erre van szükségem most.

A férjem ma utazott el barátokkal, pénteken jön haza. A teszteket délután csináltam meg, mindkettő +.

5 hetes terhesség.

Ülök itt és egyszerűen minden erőm eltűnt, szorít a mellkasom, fáj a hasam.


Apasági tesztre gondoltam rögtön, de amit néztem, ott a 8. héttől lehetséges a mintavétel és a férjemtől szájnyálkahártyából kellene. Szóval még ha sikerülne is ez, egy hónapig akkor is úgy kellene tennem, mintha minden rendben lenne. Addig el sem mondhatnám neki. Ha pedig nem az övé, akkor hogy tudnék titokban tartani egy abortuszt?

Félek és kétségbe vagyok esve.

Amiket felvázoltam most, hogy hátha így megnyugszom kicsit:

1. Elmondom neki az egészet az elejétől, és bízom abban, hogy szeret annyira, hogy nem akar válni azonnal.

2. Nem mondom el neki sem azt, hogy terhes vagyok, sem pedig, hogy együtt voltam mással és valahogy itthon leveszem az apasági teszthez szükséges mintát tőle. Ha kiderül, hogy ő az apa, akkor elmondom neki, hogy babánk lesz. Ha nem ő az, akkor fogalmam sincs, mi lesz...


Nála jobb és tökéletesebb férjet, embert nem tudom, találhatnék-e.

Hülye vagyok, hogy egyáltalán szóba álltam mással, tudom. Visszacsinálnám az egészet, ha tehetném.


Írnátok pár bíztató szót?



2022. márc. 14. 22:25
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/155 anonim ***** válasza:
93%

"Te aztán főnyeremény vagy otthon ilyen stílussal..."

Mindenesetre te tényleg főnyeremény vagy, hiszen mással is kefélsz a férjed háta mögött normális védekezés nélkül, aztán azt sem tudod kinek a spermája élt célba benned. Igen, valóban értékes kincs vagy.

2022. márc. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/155 A kérdező kommentje:
Igen, hibáztam. De nem leszek Mucika boxzsákja az interneten, akinek az anyja anno nem mosta ki a száját ilyen beszédért cserébe.
2022. márc. 15. 14:12
 83/155 anonim ***** válasza:
83%

Az a baj, hogy ez nem egy rossz döntés volt, hanem konkrétan elb*sztad az életed a hülyeségeddel. És mondom ezt minden ítélkezés nélkül, hisz én sem vagyok szent, ahogy nagyon sokan mások sem. Egy gyerek életébe került ez a "rossz döntésed", döntsél bárhogy is. Felkészítelek, ez nem játék. A férjed nyakába tolni egy gyereket, abban a hitben lengetni, hogy az övé és rettegni, hogy mikor buksz le, hát... kösd fel a gatyát, mert normál ember ebbe minimum beleőrül. És ahogy te belecsavarodsz, úgy fog ő is, ha esetleg kiderül az igazság.

Részemről a megcsalás megbocsátható bűn. Nem szoktam ezzel a véleményemmel itt népszerű lenni, de nem is azért vagyok itt. Az viszont már nem szórakozás, ha ebből gyerek lesz. Emberi sorsok múlnak rajta. A gyereké, a tiéd és két férfié... a válaszaid alapján valamiféle párhuzamos álomvilágban élsz, ahol ez belefér. MÉG. Nem sokáig lehet egy terhességet titkolni, de minél tovább titkolod, annál inkább felmerül az a kérdés is majd, hogy miért vártál eddig a bejelentéssel. És beleülsz a hazugság spirálba, amiből nincs menekvés.

A méhen belüli apasági vizsgálat félmillió forint+ körüli összegbe kerül és nem fogod tudni titokban megcsinálni. Mit mondasz a férjednek, miért dugsz pálcikát a szájába? Névtelen vizsgálatot egyébként lehet kérni minden további nélkül, de a mintavétel technikai kivitelezése kb. lehetetlen. Nézz utána.

Azért kérdeztem a ciklusodról, mert a legjobb barátnőm szinte pont ugyanígy járt. Zokogva hívott, hogy mekkora gyökér volt és mondjak valamit. Annyit tudtam mondani, hogy tényleg gyökér volt, ezt nem kérdőjelezem meg. Viszont utána szépen logikusan összeraktuk, hogy a páréjszakás kalandjával az előző ciklusában volt együtt és ha nem is túl megbízható formában (kúp+megszakítás), de védekeztek. Meg is jött neki menetrendszerűen. Majd a következő ciklusa közepén voltak együtt a férjével abszolút védekezés nélkül és a késés után 2 nappal még nagyon halványat tesztelt, szóval 99,9% tuti, hogy a férjtől van a gyerek. Megszületett és az apja kiköpött mása, le sem tagadhatná, megkönnyebbült, de amit a 8 hónap alatt megélt (és én is megéltem vele), az piszkosul kemény volt. "Mi lesz ha mégis..." kezdetű mondatok és az állandó önmarcangolás, hogy mit tett, lelkiismeretfurdalás tönkelege.

Megjegyzem én pont ebből a tapasztalatból adódóan nem ítéllek el. Lesz éppen elég lelki problémád a következő hónapokban. Kívánom, hogy találj valakit, aki támaszod tud lenni teljes őszinteséggel.

Nyilván eddig te sem gondoltad, hogy tökéletes a házasságod, ha belegyalogoltál ebbe a szituba... Könnyedén vetted, de ugye alaposan képes pofáncsapni a valóság egy ilyen szituban. Rájöttél mit veszíthetsz, most mindenhogy szereted és felmagasztalod a férjedet. Majd ez is leülepszik. Kívánom, hogy találd meg számotokra a legjobb megoldást.

2022. márc. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/155 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, bármennyire is “romantikus” az előélet a szeretővel, a tényen nem változtat, hogy megcsaltad vele a férjed+lehet teherbe is ejtett. Ennyi erővel a főnököd is lehetett volna a szerető, pont ugyanannyit nyomna a latba a dolog megítélésénél. Gondolom ha kiderülne a dolog a férjed nem lenne kevésbé elnézőbb, mert lehet, hogy a volt(?) plátói szerelmedé a gyerek. Szerinted tudnál úgy élni, hogy mondjuk a gyerek kiköpött a szeretőd, és ezt eltitkolva, hogy balkézről van eljátszani a boldog családot a férjeddel, aki más gyerekét neveli tudtán kívül boldogan?

Nekem sincs amúgy feltétlen gondom a szeretővel, stb., na de azért az durva, hogy gyereket akartok a férjeddel és a szerető is simán teleélvez… továbbra is úgy gondolom, bár nem vagyok abortusz párti, hogy ebben a helyzetben kimondottan az lenne a legjobb mindenki érdekében, ha elvetetnéd.

2022. márc. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/155 anonim ***** válasza:
89%
Azzal, hogy kiírsz ide egy kérdést, vállalod, hogy mindenféle személyiségű ember válaszoljon neked. És nemcsak buksi simit fogsz kapni. Ha erre vágysz, akkor keress más oldalt, ahol a hozzád hasonló csalók megsimogatnak virtuálisan. És gondolkozz reálisan, ezért a férjed sem fogja neked azt mondani, ha megtudja, hogy ügyes voltál Gizi, csak így tovább. Örülhetsz neki, ha nem vág ki 2 mpercen belül az ajtón.
2022. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/155 A kérdező kommentje:

De nem fogja megtudni.

És nem azt kérdeztem, hogy a mocskos szájú válaszolónak mi a véleménye rólam...

2022. márc. 15. 14:44
 87/155 Miss Endzsi ***** válasza:
13%
Abortusz tabletta? Meg se kell tudnia senkinek.
2022. márc. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/155 anonim ***** válasza:
93%
Jó, tehát minden választól függetlenül te már eldöntötted, hogy a házasságotok további éveit egy hazugságra alapozod, és amíg a gyerek otthon lakik úgy kb a következő 20 évben minden nap úgy nézel a gyereked meg a férjed szemébe, hogy eltitkolod előlük az igazságot. Ehhez csak gratulálni tudok.
2022. márc. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/155 anonim ***** válasza:
80%

Remélem megtudja, és minél előbb.

Ezt nem érdemli meg sem ő, sem más. Nehogy hazug, gyáva embereknek legyen már jó!Mert ahhoz elég nagylány voltàl, hogy félrekefélj, de az őszinteségnél már bölcsis vagy.

Nem kérdezted, nem kérdezted....Ez itt senkit sem érdekel, ahogyan téged sem érdekelt az, hogy ne kefélj mással a férjed háta mögött felelőtlenül. Szóval, szerintem gondolkozz el a saját jellemeden. Ez nem egy kis hiba, hogy pl. véletlenül kiöntötted a tejet. Itt átversz egy olyan embert, akit állítólag szeretsz. Elgondolkodtató, hogyha így bánsz egy olyan emberrel, akit szeretsz, akkor hogyan bánhatsz egy olyannal, akit nem. Jó elmélkedést. Van min.

2022. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/155 A kérdező kommentje:

Nem.

Egyelőre az a terv, hogy a 8. héten megcsináltatom a tesztet és az eredménytől függ, hogyan tovább.


Hogyha az övé, akkor minden jó.

Ha pedig nem, akkor nem tartom meg a babát.

2022. márc. 15. 14:59
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!