Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért akadt fent ezen pár ember?

Miért akadt fent ezen pár ember?

Figyelt kérdés

Gyerekmentes esküvőt szervezünk a menyasszonyommal, jövő májusra. Az esküvő önmagában saját telken lenne, és azt szabtuk meg, hogy senkit, sem rokont, semmilyen szinten nem hozhat senki 12 év alatt.

Néhányan kiakadtak, de mondtuk, hogy vagy gyerek nélkül, vagy sehogy.



2022. márc. 31. 18:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
35%

Trollllll. Nem látjátok?

Amúgy 200 közeli és fontos ismerősöd van vagy csak mindenkinek akivel valaha szóba álltál ott ke lenni hogy csodáljon?😅😅 Meg persze a saját gyereked is csak teher😅😅

2022. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
36%
Mennyi idősök lesznek? Miért nem válaszolsz? Jaaaa mert akkor rögtön leesne, hogy két x hónapos csecsemőt nem hagy magára egy normális szülő. Tudjuk, hogy kamuzol amúgy.
2022. ápr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
25%
Aha szóval szoptatni se fogod akarni szegényeket :-( Csodás életük lesz melletted az tuti.
2022. ápr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
15%
Ne etessétek a trollt :D szépen egymásnak estetek a kérdező meg csak röhög a sok "ősanyán"
2022. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
0%
Huh, gyanúsan emlékeztetsz egy gyerekkori barátnőmre, aki a 2. házasságában pont így oldotta meg az esküvőt (csak ott nem ikrek voltak, hanem egy 3-4 év körüli kisfiú az előző férjétől, és egy 3 hónapos fiú a vőlegénytől).
2022. ápr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
26%

50-es, én vagyok a 41-es.


Ha sikerül a baba onnantól nyilván nem fognak zavarni mások gyerekei sem. Korábban sem zavartak. Egyszerűen ez egy ilyen vacak lelki állapot ami remélem egyszer (akár gyerek nélkül is) elmúlik, te pedig örülj neki hogy nem kellett megtapasztalnod.



Szerinted nem önző dolog másoktól elvárni, hogy a számukra legfontosabb napjukon, amire milliókat költenek a saját boldogságuk helyett a te gyerekeidet helyezzék előbbre?

2022. ápr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
49%
66. Ezzel a logikával lehet szervezni esküvőt egzotikus tengerpartra mellékelt repjegy és szállás nélkül vagy ejtőernyős ugrás közben és megsértődni, ha az önző többiek nem jönnek és nem alkalmazkodnak a nagy napodra. A násznépnek egy olyan esküvő, ami csak a párról szól, pont annyira kedvcsináló, mint a céges csapatépítő tréning, ahol központilag kitalálták, hogy mindenki a kerítésfestéstől vagy a buszkirándulástól lesz lelkes és szereti leinni magát, közben a fele ember a háta közepére se kívánja. Sokkal szimpatikusabbak azok az esküvők - és nem kellenek hozzá milliók -, ahol az ifjú pár próbálja figyelembe venni, hogy kik a vendégek, mi fér bele a dédinek és a kisbabás családnak is és nem mindenki csak engedelmes statiszta szerepben van téve, hanem szeretnék, hogy tényleg tudjanak osztozni az örömükben.
2022. ápr. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
38%

"Szerinted nem önző dolog másoktól elvárni, hogy a számukra legfontosabb napjukon, amire milliókat költenek a saját boldogságuk helyett a te gyerekeidet helyezzék előbbre?"

Nem helyezik előtérbe a gyerekeket, nyugi. Én eddig csak olyan esküvőkön voltam, ahová gyerekek is hivatalosak voltak, sehol nem ők voltak a sztárok az ifjú pár helyett és nem is volt panasz rájuk. Olyan viszont volt, hogy egyes felnőttek képtelenek voltak a mérsékelt alkoholfogyasztásra és lerészegedtek, hangosan énekeltek. Ez jóval cikibb, mint egy síró gyerek.

2022. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 A kérdező kommentje:
Itt nem tudom, hogy miből gondolták, hogy a női fél vagyok, de nem. Viszont a gyerekek akkor 6 hónapodak lesznek, akik szakbébiszitterrel lesznek addig.
2022. ápr. 3. 17:53
 70/71 anonim ***** válasza:
55%
Szakbébiszitter 😂😂😂
2022. ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!