Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen szülő az, aki hagyja,...

Milyen szülő az, aki hagyja, hogy így járjanak a gyerekei iskolába?

Figyelt kérdés

Az iskola kb 3 km-re van az otthonuktól, és ahelyett, hogy vennének nekik buszbérletet (ami itt kb havi 3000 Ft-ra jönne ki gyerekenként), minden egyes nap, akkor is, ha vihar van, akkor is, ha 20 centis hó van, ők gyalog járnak.

A fiamnak osztálytársa az egyik lány, és mondta, hogy volt olyan, hogy a cipője meg a nadrágja teljesen át volt ázva az esőtől, úgy ülte végig az órákat.



2022. máj. 2. 13:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom nincs penz berletre, maskulonben talan csak nem ennyire kegyetlen a szulo.

Akar ossze is dobhatjatok nekik, itelkezes helyett :)

2022. máj. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
69%
Ah. Micsoda tavolsag. Túl élik szegény gyerekek? Az óvodásommal sétáltunk anno ennyit reggelente oviba.
2022. máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
89%
És attól hogy ide jöttél és várod hogy közösen szidjuk a szülőket te jobban érzed magad? Jobb napod lett?
2022. máj. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
78%

Én is minden nap 3 km-t sétáltam suliba... még élek.

Megsúgom, mikor busszal jártam, akkor is szarraazptt ruhában ültem órán.


Nem itélkezni kellene, hanem akkor tényleg összedobni...

2022. máj. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim válasza:
89%

Magyarországon az elmúlt 15 évben mikor és hol volt 20 centis hó?

Amúgy van akinek az a 3000 ft sok pénz... ha meg gyerekenként 3000 ft, az havi 9000 összesen. Nekem is megérezné a pénztárcám.

2022. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
35%

Elso vagyok.

Tud megterhelo lenni a sok seta, foleg viharban, fagyban. En tudom, mert a munkaba oda es vissza is 50 percet setalok jelenleg, es bizony nem tul kellemes szakado esoben vagy -5 fokban. Lehet, hogy konnyunek hangzik ennyit setalni, de rohadtul nem az es 2-es, ha allitolag te ezt tapasztaltad raadasul egy ovodas gyerekkel, akkor neked tudnod kene milyen is valojaban.

2022. máj. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
69%
A kislányommal kb ennyit sétáltunk minden nap, mikor ovis volt, mert akkor még nem vezettem. Semmi baja nem lett tőle, nekem is jólesett ennyi mozgás.
2022. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
81%

Normális idősen szerintem direkt jót tesz ez a mozgás.

Ha rossz idő van, akkor a többi szülő, akik a környéken laknak és kocsival mennek, elvihetnék őket.

2022. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
26%
A családi pótlékot, csokot így is megkapják.
2022. máj. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
61%

6!


Igen, tudom milyen. Nem hal bele senki. Kemény 30-40 perc. Vihar és fagy így májusban annyira nem jellemző, de az utóbbi években télen sem volt az.n

2022. máj. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!