Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen szülő az, aki hagyja,...

Milyen szülő az, aki hagyja, hogy így járjanak a gyerekei iskolába?

Figyelt kérdés

Az iskola kb 3 km-re van az otthonuktól, és ahelyett, hogy vennének nekik buszbérletet (ami itt kb havi 3000 Ft-ra jönne ki gyerekenként), minden egyes nap, akkor is, ha vihar van, akkor is, ha 20 centis hó van, ők gyalog járnak.

A fiamnak osztálytársa az egyik lány, és mondta, hogy volt olyan, hogy a cipője meg a nadrágja teljesen át volt ázva az esőtől, úgy ülte végig az órákat.



2022. máj. 2. 13:18
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
58%

Uhhhh, a 41-es a butuskázó kommentelő! 🤣

Minden kerdes alatt összeugrik direkt mindenkivel, es elkezd butuskázni🤣

2022. máj. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
74%

Csak a margóra:

Általános iskola alsótagozatába jártam, a dédim a szomszéd faluba lakott. Amikor ugrasztottak, hogy vigyek neki ebédet itthonról, erdőn, mezőn átvágva volt, kb. 3 km a táv. Ha nyafogtam miatta, akkor büdös lusta kölyök voltam.

Most felnőttként (32), amikor elmegyek ugyanezen az útvonalon, szörnyülködik a nagymamám, hogy mégis mit gondolok, legalább a buszra szálljak fel, vagy valaki kísérjen el, ha már "kutyagolni" akarok.

Ennyit erről. Nem a táv a gond. A közgondolkodás változott meg.

2022. máj. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
75%
Kölyökkoromban mindenhova bicajjal jártunk, meg volt, hogy gyalog. Főleg télen, mert anyám nem mert csúszós úton biciklire ülni. Szerintem annyi bajom lett ettől összesen, hogy legtöbbször külön igyekeznem kell, ha szeretnék lázasan feküdni egy napot (azért egy vagy két alkalom befigyel évente így is, hogy nem akarom...).
2022. máj. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!