Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondolsz arról az anyáról,...

Mit gondolsz arról az anyáról, aki minden este megiszik egy sört, miután a gyereke lefeküdt aludni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 25. 19:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
69%
Pontosan #10-es. Ha ez rendszeres és mindennap így megy, akkor kezdő lépés az alkoholizmus felé.
2022. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
74%
Azt gondolom, hogy nem véletlenül mondják, hogy "10 millió alkoholista" országa vagyunk.
2022. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 A kérdező kommentje:
Akkor alkoholista vagyok. Ti nem szoktatok minden este inni egy pohárral? o.o
2022. máj. 25. 20:41
 14/80 anonim ***** válasza:
81%

Nem.

A legkevésbé sem azzal van baj, ha néha napján megiszol 1-1 pohár bort, sört.

De minden áldott nap, vagy a héten mondjuk 3x minden alkalommal ugyan azokon a napokon, tehát rendszeresen, az bizony alkoholizmus felé hajt..

Ezzel a a napi 1 sör rendszereséggel majd eljutsz oda, hogy nem tudsz meglenni nélküle. Mire észbe kapsz, nem fogod megvárni az estét mire elaludt a gyerek.

2022. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
36%
Egyetlen sör naponta este? Kedves egészségedre. A válaszolók meg már alkoholistáznak, aztán közben lehet mentes sörről van szó. 🤣
2022. máj. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 A kérdező kommentje:
Ez évek óta így van. Addig sosem iszom, amíg ébren van, mert mi van, ha menni kell valahova autóval. (Tudom, miután lefeküdt, utána is lehet, h menni kell, de ilyen még nem fordult elő szerencsére). Csak akkor lát inni, ha valami családi esemény van, ami kéthavonta egyszer van (és akkor sem szoktam berúgni)
2022. máj. 25. 20:48
 17/80 anonim ***** válasza:
36%
Drága kenyér, 14es, ilyen alapon alkoholistának kéne lennem, mert vannak/voltak időszakok, hogy naponta ittam 1-1 cidert x ideig... most pedig hónapok óta mégsem iszok semmit... amikor többet tanultam koktélt készíteni, akkor volt, hogy napokig minden nap meg ittam pár pohárral... nem lettem függő. Nem kell túl lihegni...
2022. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
80%

Nem szoktam. Anyám ivott. Elég sok kellemetlen emlékem van ezzel kapcsolatban.


Az hogy ez a kérdés felmerült benned már azt jelenti, hogy érzed baj van mégse ellene teszel, hanem csak keresel mentségeket, hogy "de más is".. na ez baj..

2022. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
33%
Nevetséges. Remélem a 17es válaszom is lepontozzátok, a 15ös után.... savanyú uborkák, ez se maradjon ki.😌 Manapság túl könnyen vágják itt rá mindenkire, hogy alkoholista..
2022. máj. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 A kérdező kommentje:
Komolyan írtam azt a sort, hogy alkoholista vagyok. Sőt, emellett folyton zabálok is minden este. De mivel nappal meg csak egészségesen eszek így szerencsére nincsen rajtam max 2 kiló pluszban.
2022. máj. 25. 20:53
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!