Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondolsz arról az anyáról,...

Mit gondolsz arról az anyáról, aki minden este megiszik egy sört, miután a gyereke lefeküdt aludni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 25. 19:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 A kérdező kommentje:

Figyelj, én minden kritikát szívesen fogadok, ha az normálisan van tálalva... Mint írtam, nem vagyok elhízva, sőt fogytam 10 kilót, mert alapvetően nagyon egészségesen étkezem, két hónapja voltam vérvizsgálaton, tökéletesen a vérképem koleszterinem 4-es, cukrom 3... Tehát jelenleg nem fenyegeti az egészségemet.


Viszont ennek ellenére megérintettek a válaszok, és ma estétől megpróbálok semmit nem fogyasztani vacsora után. Majd írok egy hét múlva, hogy sikerült-e. :D

2022. máj. 26. 08:47
 62/80 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem sikerülni fog.
2022. máj. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
77%
Anyám is ilyen, máshogy nem tud aludni. Már ~25 éve minden este sörözik vagy borozik, de részeg eddig csak elvétve volt. Amúgy gondoskodó, dolgozik, ellátja a feladatait, vigyáz az unokára is. Csak hát akkora mint egy hordó, elég csúnya alma alkata van, karcsú láb és kar, nagy has és nem érti mitől hízik. Mi megszoktuk, nem szól senki semmit. Neki szerintem a gyerekkori traumái okozták hogy ennyit iszik, az apja is gyakran csókolja az üveg száját.
2022. máj. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 A kérdező kommentje:
Én nem tudnék a gyerekem előtt inni, mert még mindig előttem van a kép, ahogy otthon apám fél óránként ment fröccsöt keverni magának véreres kába szemekkel. SOHA nem akarom, hogy a gyerekem ezt lássa. (De én nem szoktam akkor sem ilyet, amikor nem látja, szóval azért nagy a különbség.) De most nagy motiváció számomra, hogy ne is jussak el ide soha.
2022. máj. 26. 09:27
 65/80 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már értem. Full alkoholista sógorom állandóan azt bizonygatja hogy ő különb az apjuknál mert nem iszik olyan sokat, de attól még sajnos durván leépült, szóval kit izgat hogy nem iszik annyit mint xy.


Férjem soha nem iszik egy kortyot se, de tök mindegy, durva lelki sebei vannak, évek óta pszichológushoz jár.


Neked azt javaslom, hogy ne igyál minden nap, és menj el te is pszichologushoz a gyerekkori traumáid miatt.

2022. máj. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
34%
Szegény gyerek.Nem tudod az estéket elképzelni ital nélkul?!Te jo ég,jó alkesz vagy!
2022. máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
93%
Mindenesetre ez is nagy dolog, hogy elismered és változtatni akarsz rajta.
2022. máj. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
42%

Semmit.

Tudom, hogy egyes definíciók szerint ez már alkoholista, de leszarom, más országokban meg boroznak egyfolytában, aztán mégis egészségesebbek, mint mi. Elhízni ennyitől nem fog az ember, egy szelet csokiban több kcal van.

2022. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 A kérdező kommentje:
66, volt értelme ezt így ideböfögni. Azért azt megnézném, hogy a beszólogatók közül hányhoz nem lehet hozzászólni a reggeli kávé előtt (igen, ez is függőség...)
2022. máj. 26. 17:14
 70/80 anonim ***** válasza:
36%
Az,hogy alkoholista.
2022. máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!