Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondolsz arról az anyáról,...

Mit gondolsz arról az anyáról, aki minden este megiszik egy sört, miután a gyereke lefeküdt aludni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 25. 19:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
73%

Nyilván az alkoholizmusnak is vannak fokozatai.

De sokkal több zugivó van, mint az ember gondolná.

Az itteni kommentek is bizonyítják.

2022. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
69%

34#


Attól mert kocsmában nőttél fel láthatóan fingod nincs az alkoholizmus fajtái és a lépcsőfokai között.

Gondolom te maximum a fiatal csordát, meg a jóöreg Imre bácsit ismered, aki reggelente remegő kézzel várja a nyítást..

2022. máj. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
73%

Ezen kár filózni. Te definíció szerint alkoholista vagy (valószínűleg enyhe), én meg telefonfüggő.


Ha nem lép túl egy határt, akkor mindketten boldogan elleszünk a függőségünkkel még egy 50-60 évig.

2022. máj. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
11%
42, de,képzeld, pontosan tudom, hogy vannak fokozatok. De ettől függetlenül nem kéne mindenkire rá húzni, hogy alkoholista...
2022. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
73%
Miért nem iszol alkoholmentes sört?
2022. máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
65%

#44!

Ha tudnád, hogy vannak fokozatai, akkor azt is tudnád, hogy az aki minden este megiszik egy sört, és itt a minden estén van a hangsúly, szóval tudnád, hogy ő is alkoholista, mert kell neki! Mert rászokott és a szervezete igényli. Mint fentebb írtam olvasd el Zacher Gábor néhány írását az alkoholizmusról! Tanulságos! Ez az első lépcsőfok. Még nem issza magát ájultra, de a szervezete számára már elengedhetetlen. Kell neki.

2022. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
23%
Én sokszor szoktam vacsora közben. De mind alkoholMENTES. Ízesített sör (0%-os) vagy Karamalz citrom. Egyszerűen szeretem. A lányom meg tudja,hogy nem iszok alkoholt.
2022. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
24%
A kérdező írásából én pont azt láttam, hogy nem pont úgy kell neki, de ha már ott tartana nem lenne elég helyette a chips. Az amit írsz, hogy akinek tényleg kell, mert annyira igényli a szervezet, az tényleg alkoholista, az nem volt vitatva...
2022. máj. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
74%
A kérdésre válaszolva, hogy mit gondolok, szerintem nem normális dolog. Az alkohol nem játék, nem pár kocka csokiról beszélünk.
2022. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező!

Most még abba tudod hagyni. Válts alkoholmentesre, havi egyszer mehet alkoholos sör is.

A chipset meg mérsékeld, különben abból is baj lesz.

Ha ez problémát okoz neked, akkor meg beszélj pszichológussal, ugyanis ki kéne deríteni, hogy mi az nálad, ami miatt a chips meg a sör mindenképpen kell, mint pótcselekvés.

2022. máj. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!