Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mániája sok embernek,...

Miért mániája sok embernek, hogy több gyereket kell csinálni, mert a "gyereknek testvér kell"?

Figyelt kérdés

31 éves férfi vagyok, párom 30 éves nő. Megbeszéltük, hogy egy gyereket vállalunk. Mert az energiánk, a kapcsolatunk, az anyagi helyzetünk, a lakhatásunk, a személyiségünk ennyit bír el.

De sokak szemében mintha valami szentségtörés lenne ez! Hogy egy gyerek nem gyerek, hogy a testvér a legnagyobb ajándék, meg a sok baromság és bullshit. Én finoman szólva sem ezt láttam, nem ezt tapasztaltam, de nem akarok már veszekedni velük, mert tuti hogy a végén kiosztanám őket.


Segítsetek már megértenem:

MIÉRT van ez az emberek agyában?!?@?!?@?!?!



#testvér #egyke #Egy gyerek nem gyerek?
2022. jún. 30. 08:02
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
68%
Mi is így vagyunk a butuska kérdéseddel :)
2022. júl. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Akkor ne kommentelj, kisfiam! 😉
2022. júl. 16. 09:16
 33/37 A kérdező kommentje:
Jaja, ilyeneket azok a lúzerek szoktak írni visszavágásul, akiknek se gyereke, se családja, se párkapcsolata.
2022. júl. 17. 17:01
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 idosebb testvérem van (en vagyok a legfiatalabb).

Az egyik testveremnek tobb gyereke is van.. de én a saját véleményem szerint nem akarok gyereket soha se :,)

Aminek csak egy oka van (nm szeretem a gyerekeket )

2022. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

34es kommentelo vagyok

Kedves rosszakaro emberkék azt az egyet jegyezzétek meg hogy NEM mindenki szeretne gyereket/ gyerekeket a jövőben.

Minden ember más és más. Attol ha te akarsz 100 gyereket én (meg bárki más) nem akarunk egyet sem.

Ennyi. Ha nem veszed tudomásul hogy nem csak korulotted forog a világ az már NEM a MI bajunk.

További szép napot mindenkinek

2023. jan. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Ja, hogy kuruc infó. Te a jokivansagoddal sokkal jobb ember vagy, ugye? Jelentettem a válaszodat.
2023. jan. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Fáj a valóság?
2023. jan. 11. 07:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!