Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Norina,...

Mit gondoltok a Norina, Doren, Nikolett nevekről?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 A kérdező kommentje:

és ha szegényt GeszteNYÉ-nek fogják csúfolni?

a gyerekre is tekintettek kéne lenned

2010. szept. 27. 15:10
 42/76 anonim ***** válasza:
Én gondolok a gyerekre, de ilyen alapon majdnem minden kisgyereket lehetne csúfolni. Az nem gúnynév hogy gesztenye! Sőt néha én is úgy szólítom. Eddig mindenki gratulált hogy ilyen szép , különleges nevet találtunk neki. Különbenis , mire az én kislányom oviba vagy iskolába kerül , már annyi furcsa név lesz a kis társainak hogy nem hiszem hogy pont őt fogják a neve miatt csúfolni.
2010. szept. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
Ne vitázzatok már csajok, mindenki olyan nevet ad a gyerekének amilyet akar, annak szépségével, csúfolhatóságávan, nem korrekt, hogy meg akarjátok mondani egymásnak, hogy minek nevezze el a gyerekét.
2010. szept. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az utolsó válaszolóval! Mindenkinek szívejoga, hogy milyen nevet ad a gyerekének! Kedves kérdező ne hallgass senkire, ha neked ezek a nevek tetszenek, akkor válassz ezek közül.
2010. szept. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
17:12-esnek! A Gesztenye nevet már elfogadta az MTA. Ha a Geszte nem jön össze, legyen Gesztenye! :) És igazad van, minden nevet lehet csúfolni.
2010. szept. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
Igen, mi is úgy gondoljuk ha semmiképpen nem fogadja el a MTA a Geszte nevet akkor Gesztenye lesz és mi továbbra is Gesztének fogjuk hívni.De azért nagyon bízunk, még egy pár kérelmünk lesz ha nem fogadják el, csak megunják egyszer. De az a felháborító hogy minden nyavajás nevet lehet már adni a gyerekeknek, és egy ilyen egyszerű nevet nem fogadnak el! Ezeknek nem mindegy hogy minek hívjuk a gyereket?!
2010. szept. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nagyon aranyos név a Gesztenye, nekem eszembe sem jutott volna (és nem is fogom lenyúlni:-)), de tetszik!

Százszor inkább, mint Brenda és társai!

2010. szept. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 A kérdező kommentje:

:S GESZTENYE??? micsoda név már ez???te jó ég

kissé nevetséges

akkor már inkább várjátok ki amíg a Gesztét engedélyezik

gondolj bele ha pl orvos lesz és bemutatkozik:

Dr. ...... Gesztenye vagyok

2010. szept. 28. 15:47
 49/76 anonim ***** válasza:
17%
Kedves kérdező, te csak ne kritizálj. Nekem pont a te választott neveidtől megy fel a vérnyomásom! Mi majd eldöntjük hogy milyen nevet adunk a kislánynak, nem kértem a véleményedet. Te kérdezted pont a véleményünket a nevekről! Nos nekem azok nem tetszenek, de nem foglak ezért kioktatni hogy mért adod azt a nevet a gyerekednek. Elfogadom, fogadd el te is más döntöntését!
2010. szept. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:
55%

Az én lányom Norina, úgyhogy nekem ez a favorit. Igazából azért írtam, mert felháborító, ez a nagy magyarkodÁs GESZTENYE?????????????????????????

És ha idősebb lesz, egy egyetemen pl.... Szegény gyerek! VAgy öregen Gesztenye néni????????? nagyon durva. Sajnálom a gyerekeiteket, akik ilyen neveket adnak.

2011. márc. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!