Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Norina,...

Mit gondoltok a Norina, Doren, Nikolett nevekről?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
35%
mármint kapnak
2011. márc. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
50%
Kedves utolsó! Ez nem magyarkodás, engedd meg hogy úgy nevezzük a gyerekünket ahogy mi szeretnénk! Nekem a Norina névtől van hányingerem, tehát 1-1. Nem kell okoskodni, nehogy többnek érezd magad a másiktól. Ha a lányomat Gesztenyének hívják attól te még tudjál aludni. Idős korában a te lányodnak jobban fog hangzani hogy Norina néni? Ugyan már...!!
2011. márc. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
25%
És a sajnálatodból sem kérünk, köszönjük nagyon jól van a gyerek anélkül is!
2011. márc. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
41%
Az a baj az ilyen kis kényes, hivalkodó nevekkel mint a Norina, hogyha az a kislány felnő, semmi garancia rá, hogy szép lány/nő lesz. Állati groteszk, mikor egy csúnya, de legjobb esetben is jelentéktelen külsejű nőnek ilyen kivagyi, flancos neve van.
2011. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
41%
A Norina és a Doren tetszik!
2012. júl. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
27%

Norina tetszik!


Kedves 12:49-es!


Miért a Gyeszte név garancia arra hogy szép és okos lány lesz belőle!!JAJJ!!

2013. jan. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
Azt a választ nem is én írtam te nagyon okos! Amúgy a lányom hivatalos neve nem Gesztenye hanem Geszte.
2013. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 A kérdező kommentje:

miért engedélyezték a Geszte nevet?

egyébként meg mindegy, hogy Gesztenye vagy Geszte mert mindkettővel garantáltan hülyének fogják nézni

2013. jan. 12. 20:38
 59/76 anonim ***** válasza:
46%
Igen, képzeld engedélyezték. És megkérdezhetem hogy mért néznék hülyének? Mégis mit képzelsz te magadról? Ki vagy te hogy más gyerekét lehülyézd a neve miatt. Ez a kislány 28 hétre született.5 hétig volt intenzív osztályon.Hála Istennek egészséges! Nincs jogod az én gyerekemet azért lehülyézni mert az a neve ami.Egy ősi magyar név. Mért fáj ez neked? Vagy tegyem ez én is a tieddel? Nem! Nekem annál több eszem van. Egyébként amióta meg van a neve , azóta 4 szülő keresett meg hogy segítsek nekik , mert ők is ezt a nevet szeretnék a kislányuknak...
2013. jan. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
29%

A Norina nagyon szép név!


Kedves kérdező végül mi lett a kislányod neve?

Vagy csak úgy általánosságban kérdezted?


A Gesztétől engem is kiráz a hideg!

Szegény kislány lehetne szebb neve is! Annyi szépen csengő igazi csajos név van!!

Valami nőiesebb mert ez a Geszte szerintem fiús inkább. :/

Na mindegy az ő gyereke.

Látom nagyon pipa lesz minden őszinte véleményre,biztosan azért választotta ezt,hogy legyen min veszekedni,igazi kötekedő személy. Nem értem miért kell megsértődni,ha csak leírja valaki a véleményét!! Leget véleménye az embernek nem?

Szerintem akkor is szörnyű akár elfogadod akár nem!

Kis Geszte néni!Jó lesz neki öregkorára tényleg!

Kicsesztél vele rendesen! :P

Ez van!

2013. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!