Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Norina,...

Mit gondoltok a Norina, Doren, Nikolett nevekről?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim válasza:
Mindenkinek üzenem aki lenéz egy embert a neve miatt hogy neki nem igazán lehet sok esze! Kínai származású vagyok és így a nevem Wang Norina. Eddig senki sem szólt meg a nevem miatt! Sőt még inkább meg akartak engem ismerni! Lehet hogy koppintásnak hangzik de igazából ez a név segít abban hogy megtudjanak különböztetni a többi embertől! Nem értem miért mondják azt hogy kirázza őket a hideg. Vannak sokkal rosszabb nevek is.
2015. jún. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim válasza:
Nekem Doren a nevem és imádom!Pomt azért hogy nem mondja valaki hogy Doren figyelj! És öten oda néznek!! Nem ismerek más Dorent magyarországon! Bár szerintem is egy kicsit fiúss!!
2017. szept. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:

Norina🤣🤣de idióta hangzása van, mintha valaki megfázva mondaná a Dorinát. Ritka kis bamba név.

Mint a viselői.

2020. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:

Ezerszer inkább Geszte, vagy Gesztenye, vagy akármi, mint a Norina !

Kis kényes béna név. Nevetséges !

Hányingerem van,ha meghallom ezt a nevet !

2020. szept. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 Nikolett6 válasza:
Norina, Doren szánalmas, mikor már valaki nem tud mit kitalálni…akkor már inkább Nikolett. Bár én a Nikit utálom, főleg, hogy így hívnak. A Nikolett még elmegy.
2023. máj. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim válasza:

Hát nekem egyik sem tetszik igazából, de a Gesztenye meg a Geszte a legbrutálabb :D


Oké, hogy ízlés dolga, de nem tudom, hogy lehet egy szülő olyan elvetemült, hogy ilyen degenerált hülye névvel bünteti a gyerekét.

A Geszte még hagyján, de az meg olyan mintha fiú lenne.


Mindegy volt gondolom csak a csodagyereken kívül nehogymá berkinek is az legyen a neve :D


És még akkor elkezd itt hisztériázni, hogy az erre senki nem merészeljen rosszat írni, de abba nem gondol bele a szerencsétlen, hogy ő égeti ezzel a gyereket, hogy kiírogatja a nevét fórumokon mikor nincs is belőle sok. Aztán majd egyszer olashatja itt a gyerek a bolond anya kirohanásait. Szánalmas.

márc. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!