Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mibe van joga beleszólni egy...

Mibe van joga beleszólni egy apának, és mibe nincs?

Figyelt kérdés

Azt tudjuk, hogy kötelességei vannak, minden gyerekkel kapcsolatos feladatot kutya kötelessége ellátni, hiszen egyenértékű szülő.


Viszont, a jogai nem terjednek ki mindenre, hiszen nincs joga beleszólni, hogy:

- A nő megtartja e a babát

- A szülés körülményeibe, tehát pl hogy az 5 vagy a 150 km-re levő kórházban szüljön e a nő

- A szoptatásba, nincs joga kérni, hogy egyszer-egyszer ő is megetethesse a gyereket üvegből lefejt anyatejjel, ha szoptatott a gyerek

- Itt gyakorin olvastam, hogy névválasztáskor a végső döntés az anyáé, hiszen ő tölt több időt a gyerekkel, ez ellen nem tehet semmit

-Ha az anyuka eldöntötte, hogy full egészségesen eteti a gyereket, akkor nincs joga egy kettesben töltött estén (apa és a gyerek) pizzát rendelni neki


Tudnátok még ilyen dolgokat felsorolni? Pl nálatok mihez nincs még joga az apukának? Beleszólhat abba, milyen ruha kerüljön a gyerekre, hogy melyik oviba járjon?


2022. aug. 4. 19:07
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
81%

Hú, szerintem egy kicsit el vagy tévedve.

Amit felsoroltál, ha nem is 50-50 %-ban, de szerintem mindegyikbe van beleszólása.

Tudod, az a gyerek az övé is. Az ő vére van benne, a tied meg nincs, erről ennyit.

2022. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy az enyém nincs? 😂
2022. aug. 4. 19:15
 3/43 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy van beleszólása.
2022. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
26%

Jézusom, de buta vagy, kérdező, de itt vered a melled, hogy az apának kuss, mert te vagy a lényeg.

Köztudott, hogy a gyermekben nincs vér az anyából. Ha ennyire lövésed sincs a témáról, neked talán nem kéne szaporodni.

2022. aug. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

4


Nem sok mindent tudhatsz a szaporodásról

2022. aug. 4. 19:20
 6/43 anonim ***** válasza:
84%

#4


😂😂😂

Ritkán látni ilyen retardált kommentet, mint a tiéd.

2022. aug. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
88%

Mi az, hogy a gyermekben nincs vér az anyából? :D


Amúgy azon kívül, hogy a nő megtartja-e a gyereket, hogyan szüli és hogy szoptatja, minden másba ugyanannyira van beleszólása az apának. Sőt az előzőekbe is, de ott a vegső döntés az anyáé kellene, hogy legyen.

2022. aug. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
89%

Most ez egy xar provokàció arra, hogy szerinted a férfinak csak kötelessége van, de joga nincs?

Nem túl kreativ.

2022. aug. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
95%

"Az ő vére van benne, a tied meg nincs, erről ennyit."


Fejtsd már ki kérlek, mire gondolsz.

Szerinte a spermium a te véredet tartalmazza, az anyától meg semmit nem örököl a gyerek? DNS-ről hallottál már? Meg úgy egyáltalán a genetikáról?


Az én gyerekem kiköpött én, az anyja. Hogy lehetséges ez?

2022. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
45%
Abba is kellene hogy legyen, h megtartsa e vagy nem
2022. aug. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!