Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti miben vagytok otthon?

Anyukák, ti miben vagytok otthon?

Figyelt kérdés

A macinacit, leggingset olyan slamposnak érzem már állandóan, szeretném egy picit visszanyerni a csajos énemet de nyilván nem akarok farmerben, meg szoknyában itthon ülni.

Ti miben vagytok, ami kényelmes a hétköznapokban, nem kell egy félórát vetkőzni mondjuk szoptatáshoz, mégis kicsit nőiesebb?


2022. okt. 19. 12:49
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
86%
Melegito. Adidas, decathlonos, ott jo fazonok vannak,ami nem mackos.
2022. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
95%

Melegítőben és pólóban :D

Itthonra nem fogok jobban kiöltözni.


Nem a mama melegítő meg az agyonnyúlott lyukas póló kategória, annyit hozzáteszek.

2022. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
94%

A leggins egy hosszított felsővel/ruhával szerintem nem slampos.

Én egész ruhában vok itthon, de van olyan legginsem is ami farmer mintás

2022. okt. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
88%
Dechatlonos cuccokban
2022. okt. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
93%
Szintén melegítő és póló. Már gyerek előtt is ebben voltam. Nekem itthonra ez kényelmes.
2022. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
Melegítőben legtöbbször. De én előtte is ebben éreztem magam kényelmesen így nálam semmi sem változott:) Nyáron mondjuk rövidnadrág vagy szoknya.
2022. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
92%
Vannak olyan szabadidő anyagból kis egybe ruhák, az jó harisnyával vagy leggingsel. De szerintem a leggings tunikával, hosszított pólóval egyáltalán nem slampos. Én vagy abban vagyok vagy melegítő +polo vagy esetleg adidas edzős nadrág, az a feszülős. Nagyon kényelmes kellemes viselet. Én előtte sem voltam olyan kirittyentős, sokminden nem változott.
2022. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
78%
Én farmerben vagyok. Számomra az a kényelmes. A melegítôt utálom, nem is tartok itthon.
2022. okt. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
21%

Mindig is utáltam a mackót, nem az én stilusom.

Itthon a férjem és a gyerekem lát, ők a legfontosabbak, a férjemnek meg még tetszeni is szeretnék mert imádom mikor végig mér stb.

Igy slamposan soha nem lennék otthon, de az nem is én lennék, sosem oltoztem igy.

Farmer, felső, leggings hosszított felsővel, vagy szoknya felsővel. Sportleggings, ami alakot kiemelő, croptop, de a többi ruha is mind passzos, karcsúsított de nagyon kényelmes is. Smink, haj alap reggelente.

Sose értettem azokat akik otthon slamposan vannak, de ha mennek valahova rájuk se lehet ismerni. Kinek akarnak tetszeni?? Mert ha maguknak és a ferjuknek akkor nem csak akkor kéne normálisan kinezni ha mások is látják őket. Elég ellentmondasos.

2022. okt. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Én fekete cicagatyában vagyok (hívhatjuk legginsnek is :D ), van belőle jó sok, H&m-es. Itthonra meg amíg szoptattam, szoptatós top és szoptatós póló volt rajtam, most már csak simán felveszek egy átlagos felsőt, pulcsit. Van amúgy 1-2 hosszított fazonú pólóruhám, azzal elég csinos itthonra szerintem az ember (ha mondjuk nem hivatalos vendégek jönnek, csak pl. mamámék, abban vagyok). Nekem amúgy a farmer nem kényelmes egész nap a gyerekkel itthon, mászunk, bújócskázunk, a földön duplózunk, én nem fogok feszengeni benne.
2022. okt. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!