Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti miben vagytok otthon?

Anyukák, ti miben vagytok otthon?

Figyelt kérdés

A macinacit, leggingset olyan slamposnak érzem már állandóan, szeretném egy picit visszanyerni a csajos énemet de nyilván nem akarok farmerben, meg szoknyában itthon ülni.

Ti miben vagytok, ami kényelmes a hétköznapokban, nem kell egy félórát vetkőzni mondjuk szoptatáshoz, mégis kicsit nőiesebb?


2022. okt. 19. 12:49
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
89%

Mi a férjemmel imádunk melegítőben vagy én leggingsben lenni egy lazább felsővel.

Ha a gyerekekért megyek bölcsibe és suliba azért a nettó 20 percért biztos nem fogok átöltözni senki kedvéért.

Pont a hétvégèn mikor mentünk moziba azt beszéltük hogy légyszívesebben oda is melegítőben mentünk volna. Erre egy csomó ember abban volt...

Ha éppen az a kényelmes senki kedvéért nem fogok átöltözni.

2022. okt. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
90%
Én is mackó+leggings+póló+pulcsi kombó. Szerintem nem ezen múlik a slampos összhatás. Szerencsére a férjemmel már kinőttünk abból, hogy egymás előtt tiptopnak kell lenni, úgy vagyunk, ahogy kényelmes.
2022. okt. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon változó. De annyira szeretem a farmerjeimet, hogy 90%-ban otthon is azokban vagyok. Plusz egy felső.


Van melegítőnacim is,de karcsúsított, nem macinaci.

2022. okt. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
75%

Térdig érő vagy hosszú cicanadrág, bő, kényelmes póló, alatta sportmelltartó.

Nem attól érzem magam nőnek, ha itthon parádézok. Nekem így kényelmes. Az utcára felöltözöm rendesebben, de csak a hülye társadalmi elvárások miatt. Ha USÁ-ban élnénk, ott szarnak rá az emberek, miben vagy.

2022. okt. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

9-es

Bocs de az már régen rossz ha a férjed csak akkor tart vonzónak ha ki vagy sminkelve, be van lőve a hajad meg ki vagy öltözve. Elmondom az én férjem mikor tart a legszebbnek: ébredés után, smink nélkül, kócosan, pizsiben

És nem csak mondja, tudom hogy igenis vonzódik hozzám olyankor is


Szóval én nem öltözök ki itthonra, egy kényelmes leggings meg egy hosszított felső és ennyi

Szerintem az kényelmes és csinos is

2022. okt. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
87%

9hez csak annyit fűznék, hogy ha neked kiskosztüm, smink, belőtt haj kell ahhoz, hogy a férjed "vegigmérjen", sztem az a házasság elég gáz.


Ha én a ganyézós gumicsizmámba vagyok kb, a ferjemnek akkor is tetszek 😅

2022. okt. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
54%

En ilyesmi stilusban oltozkodom, altalaban treggings vagy leggings (szerintem sem slampos) egy pulcsival:

[link]


treggins alulra

[link]

ilyesmi pulcsi felulre:

[link]


Ez a piros gatya is tok jo atmenet, ezt probaltam is a boltban, csak nekem spec elonytelen volt, de majdnem megvettem meg igyis:

[link]


Egy piros leggingset akarok venni most ehhez a fekete pulcsimhoz:

[link]


Ferjem dicserni szokta az uj oltozkodesi stilusom. Elotte en is melegitoben voltam. Emelle a masik fontos, hogy hajat mosok, apolt vagyok, es egy minimal sminket, kis parfumot is feldobok. 12 eve otthonrol dolgozom, a slampossagot baromira meguntam. Van, hogy bizony blezert veszek fel, vagy inget, es tokre nem erdekel, hogy otthonra mi praktikusabb. De ezek, amiket linkeltem meg irtam kenyelmesek is. Csak betegseg eseten vagyok ugy, hogy nem erdekel, hogy nezek ki. Amugy mar nem vagyok hajlando a korabbi modon oltozkodni. Magam miatt, elegedett akarok lenni, mikor a tukorbe nezek.

2022. okt. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
21%
Még csak a várandósság végèn járok, de amint túl leszek rajta veszek pár új csinosabb ruhát meg edzek hogy beleférjek a régiekbe mert már most rosszul vagyok attól a slamposságtól, amit képviselek így kismamaként, de sajnos már csak az olyan kismama ruhák jók rám..
2022. okt. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
59%

Szoktam sima csinos, kényelmes ruhát, leggingsel. Olyat, aminek nagy a mellkivágása. Ilyenem pont nincs, de ilyesmit simán:

[link]


A melegítő nadrág meg sztm jól néz ki egy feszesebb felsővel.

2022. okt. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
81%
Melegítőben, pólóban. Itthon ez a legkényelmesebb.
2022. okt. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!