Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti miben vagytok otthon?

Anyukák, ti miben vagytok otthon?

Figyelt kérdés

A macinacit, leggingset olyan slamposnak érzem már állandóan, szeretném egy picit visszanyerni a csajos énemet de nyilván nem akarok farmerben, meg szoknyában itthon ülni.

Ti miben vagytok, ami kényelmes a hétköznapokban, nem kell egy félórát vetkőzni mondjuk szoptatáshoz, mégis kicsit nőiesebb?


2022. okt. 19. 12:49
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
82%

Nem, mi nem akarunk a férjünknek tetszeni 😄

Nagy xarban lennék, ha csak sminkben, hajjal, topban meg mit tudom én miben tetszenék neki. 😄

2022. okt. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
78%

Melegítőféle nadrágokban, pólóban, zipzáros kapucnis pulcsiban, ahogyan gyerek előtt is.

A leggings bár nőiesebb, de szívből gyűlölöm!

2022. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha az utolsó válaszod alapján így érzed magad, akkor ruházz be tényleg pár db leggingsre, hosszabb trikora, pólóra ami csini és szedj vitamint, figyelj oda az etkezesedre. Azt mondják az étkezés és q vitamin pótlás sokat segít a hajhullas ellen is. :) plusz én ajánlani tudom neked a tiszta ricinusolajos hajpakolast (otthoni homemade pakolás kis tojással akar) és pikk pakk nőni is fog tőle q hajad (nekem legalábbis anno egy komoly baleset után segitett) :)
2022. okt. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Nemes egyszerűséggel abban vagyok itthon, amit már a hétköznapi életemből kiselejteztem, de itthonra jó még. Farmer, pólók, tunikák, kardigánok. Van pár olcsó Pepco melegítőnadrágom is itthonra.
2022. okt. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
89%

#18

Adja az Ég,hogy legyen időd és energiád szülés után rucikat vásárolni,meg edzeni.....

2022. okt. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
31%
Ruhát netről rendelni kb 2 perc, tornázni tudsz otthon is, de nálunk van kifejezetten olyan edzés, amire kisbabával is lehet járni, legutóbb is teljesen jól elringatta az egyik babát az edző míg mondta ki milyen gyakorlatot végezzen. Nyilván nem egyből a gyermek ágyas időszakban kell kezdeni, de ha az orvos engedi és az ember tényleg szeretné megoldható. Támogató férjem van, aki nem szól meg ha szeretnék magamra is időt szánni.. Aki nagyon szeretné az meg tudja oldani. Igen nem lesz kényelmes és lehet a hátam közepére sem fogom kívánni néha, de azért ne gondoljuk már, hogy egy egészséges ember számára ez egy lehetetlen dolog. Nyilván itt most arra készülök ha amúgy egy átlag helyzet van, normális szüléssel, átlagos babával. Ha valamelyikünk egészségét veszélyeztetné a dolog akkor én sem kínoznám magam vagy őt. Rettentő sok nő a világban meg sem teheti, hogy otthon maradjon annyit mint mi és mennie is kell vissza dolgozni. Ők is össze tudják magukat kaparni ha kell. Én nem ítélek el senkit aki nem szeretne/tud..stb még jó ideig ilyenekkel foglalkozni. Teljesen érthető. Sőt irigylem is, mert valószínű sokkal egészségesebb ènképe van, mint nekem…Jó lenne ha ez visszafelé is működne és az sem lenne megkövezve aki máshogy szeretné.
2022. okt. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%
Fuu hogy én mennyi mindent terveztem, mikor még csak terhes voltam 😆
2022. okt. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
80%

Mivel állTokat tartunk, van egy hatalmas telkünk ahol mindig van munka így nem öltözök ki itthon. Amíg kicsi volt a gyerek lebukott, moat a saras/kajás kezét törli belém. Nem fogom ezekhez a kiskosztümömet felvenni.


Én a melegítő/póló kombómban tök jól érzem magam, még ha foltos is.


Férjem autószerelő. 90%ban munkásban látom olajosan. Mégis nekem ő az adonisz....



Baromira nem a ruha teszi az embert.

2022. okt. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
19%
37. Azt gondolom az életben az egyik legnagyobb hiba ha az ember nem tervez, nem mer álmodni és nincsenek elképzelései. Ha a fele megvalósul annak, amit szeretnék magammal és a gyermekemmel kapcsolatban már akkor boldogabb és elégedettebb leszek és előbbre, mint aki csak ül és kesereg és meg se próbál vàltoztatni ha pocsék a helyzete mert “úgyse fog menni”.
2022. okt. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
74%

#9 nagyon be lehetsz fosva, hogy elhagynak.


Olyan ruhakba amit màr amúgy nem hordok hétköznalokban, de szeretem a kapucnis pulcsikat is télen, thermo leggingst. Amúgy férjem is melegitőben van itthon, engem sem zavar.

2022. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!