Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti miben vagytok otthon?

Anyukák, ti miben vagytok otthon?

Figyelt kérdés

A macinacit, leggingset olyan slamposnak érzem már állandóan, szeretném egy picit visszanyerni a csajos énemet de nyilván nem akarok farmerben, meg szoknyában itthon ülni.

Ti miben vagytok, ami kényelmes a hétköznapokban, nem kell egy félórát vetkőzni mondjuk szoptatáshoz, mégis kicsit nőiesebb?


2022. okt. 19. 12:49
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
85%
Nyáron h&mes fekete leggings vagy rövid sportnadrág, ami tetezik magamon. Télen meleg futónaci. Fontos hogy olyan cucc legyen amit reggel felveszek, kényelmes itthonra, de egyből ki is mehetek benne pl a játszóra.
2022. okt. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%

9: nem mindenkinek nonstop az körül forog a gondolata, hogy hol kinek tetszik. Az aki tudja, hogy illik megjelenni egy munkahelyen, màr egyből tetszeni akar ott valakinek? Ne legyél màr nevetséges.

Amúgy meg eszemben sincs a szép ruhàimat tönkrevágni otthon főzés, takarítàs, játszózás közben.

Szànnivaló egy annyira hiú nő aki egy szájbatekert otthoni ruhàt nem visel el magán, azért meg még szànnivalóbb, hogy a retardált férje úgy màr rà se nézne.

Mi a férjemmel felnőtt (agyilag is) emberek vagyunk. Hazaérünk mindketten itthoniban vagyunk, nem abban amiben napközben a munkahelyen.

2022. okt. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
Ezt azért némileg én is magamra vettem. :) Nem tartom magamat szánalmasnak azért, mert jobban érezném magam itthon is kényelmesen ugyan, de kicsit csinosabban. :) Mondom ezt úgy, hogy a férjem így is mindig dícsér, szóval igazán nem miatta érzem ezt így.
2022. okt. 24. 11:31
 44/46 anonim ***** válasza:
100%
Pedig egyáltalán nem arról beszélt a 42-es, hogy gáz, ha valaki kicsit csinosabb akar otthon lenni. Én se értek egyet a foltos-lógós mackónadrág, kinyúlt -kiszakadt promó XXL-es póló viselettel, de azért az otthon is kiskosztüm és full smink (mert a férjemnek és a gyerekemnek tetszeni akarok) és az előbbi között van igényes átmenet. Szerintem sokan leírtuk.
2022. okt. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
27%
Én a sütésben meg a horgászásban.
2022. okt. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
Igen, nyilván túlzásba én sem akarok esni.
2022. okt. 24. 14:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!