Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti miben vagytok otthon?

Anyukák, ti miben vagytok otthon?

Figyelt kérdés

A macinacit, leggingset olyan slamposnak érzem már állandóan, szeretném egy picit visszanyerni a csajos énemet de nyilván nem akarok farmerben, meg szoknyában itthon ülni.

Ti miben vagytok, ami kényelmes a hétköznapokban, nem kell egy félórát vetkőzni mondjuk szoptatáshoz, mégis kicsit nőiesebb?


2022. okt. 19. 12:49
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%

Van kert, kutyák, sokat vagyunk kint, így itthon játszósban vagyok. Ez most éppen egy szűkebb szárú pamut melegítő (én mackónak hívnám, de feszülős, sztem szabadidős ruhának tök korrekt), pamut póló ami egyszerű szabású és egy zippzáros felső, ami szintén testre simul. Színben amúgy minden passzol egymással.

A hajam általában befonva (nagyon hosszú és éppen szülés utáni hajhullásban vagyok, így kevésbé szórom szét a házban), de nem hagyom elzsírosodni.

A ruháimat nem hordom addig, míg a kosztól megállnak a saját lábukon, és mindig olyat veszek fel, ami adott esetben kutyasétáltatós utcainak is elmegy.

Ha be tudok iktatni a napomba egy futást, akkor előfordul, hogy már reggel a futós cuccomba ugrok bele, hisz az is kényelmes (decathlonos futó leggings + vmi technikai póló, általában ugyanonnan), és jól is áll. Ilyenkor is jól esik úgy felöltözni, hogy a színek klappoljanak, sőt, néha az aktuális körmömhöz is illik. A férjemen és a kisbabánkon kívül ritkán látja más, de jól esik sportosan is stílusosnak maradnom.

Nyári kánikula idején pedig strandruhákban flangálok otthon. Otthonkának becézem, de amúgy teljesen korrekt, csinos, kis ruhák, bonprix meg hasonló helyekről. Ha nem strandruha, akkor "pics@gatya" plusz valami ujjatlan póló, lényeg, hogy minél kevesebbet takarjon (szomszédok nem látnak be). Nem a legszebb volt most a sejhajom hozzá, de majd jövőre :)

2022. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
40%

Általában bugyiban vagyok itthon. Szoptatáshoz kifejezetten előnyös. Ha netalán felöltözök, akkor én is leggings és póló kombóban tolom. Nekem így kényelmes, és nem is érzem slamposnak sem. Kb így szoktam öltözni, szerintem ez kifejezetten csajos is:

[link]

2022. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
17%
Nyáron leginkább leggingsben és hosszú felsőben voltam, most farmerban vagyok.
2022. okt. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egy normális nem kinyúlt, agyon mosott melegítő nadrágban, pólóban v trikoban semmi slampos nincsen nyugi. :) Nálam például eleve nincs olyan ruha a szekrényben mondjuk, amit akar a 60 pluszos anyukam magyaráz, higy jaj játszósnak jó lesz, szóval szakadt, foltos pólók stb...meg nem született meg a babank (hamarosan) de én azt is elkepzelhetetlennek tartom h őt majd mindenféle szedett-vedett ruhában öltöztessem fel itthon
2022. okt. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
56%

Sort, top, vagy sort kötött pulcsi.


A lábam nem fázós, szóval 20-21 fokig simán elvagyok rövid nadrágban (és néha titokzokniban)

2022. okt. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
Ugyanígy látom, mint a többiek. A leggings egyébként is szép és nagyon csinos tud lenni :)
2022. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
34%

Amúgy azokat akik esetleg szeretnek felöltözni azok miért vannak lepontozva? Én is írtam előbbre, mindig vagy legtöbbször melegítőbe vagyok.Én abban érzem jól magam.Nyilván aki valami extrábban öltözik se kiskosztümbe tűsarkúba van, meg mondjuk 20-24-25 évesen rólam is úgy kopott le a farmer mert csak fürdéshez vettem le szinte.De elmúlt.Az miért jelez rosszat ha a férjének ő ,,felöltözik" vagy úgy érzi, hogy nekik ez így jó?

Nem vagyunk egyformák.Nyilván az ő férjük is szereti őket kócosan is, mért kell ilyenért fikázni a másikat és azonnal carnak kikiáltani a házasságukat?

2022. okt. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:

Nekem minden válasz hasznos. Magamnak akarok elsősorban tetszeni, a férjem nyilván mackóban is szeret.

4 hónapja szültem, a testem nem olyan még, mint előtte, nem érzem olyan szépnek magam, ráadásul kialvatlan vagyok, nyálas, hullik a hajam, ezért mindig össze van fogva, stb. Rajtam ilyen ruhák itthon esténként és hétvégén voltak, meg ha szabi/táppénz alatt itthon voltam valamiért. Így 4 hónap után már kezdem "betegnek" érezni magam, amiért mindig ezeket a cuccokat nyűvöm. Egyébként simán elmegyünk ezekben sétálni, vagy boltba, szóval nem kinyúlt, szakadt cuccok, de nekem akkor is hiányzik a "felöltözött" érzés, hogy kicsit visszaszerezzem az "emberi formám". Nem tudom ez így mennyire érthető. A hosszított felső, vagy kényelmes itthoni hosszított ing jó ötlet, beszerzek 1-2-t. :)

2022. okt. 19. 17:00
 29/46 anonim ***** válasza:
63%
Covid alatt beruháztam egy csomó melegítőszettre. Egymáshoz passzoló, kicsit feszülősebb darabok. Nagyon szépek, akár utcára is viselhetők, az más kérdés hogy én max addig viselem utcán, amíg kiviszem a szemetet. Ha elmegyek itthonról, akár csak a boltba is, rendesen felöltözöm (egyberuha, bokacsizma, hosszú szövetkabát). Itthon kényelmes a melegítő, de ha vendég jön, vagy bármi, akkor kicsípem magam, mert úgy érzem jól magam.
2022. okt. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
72%

Kiskorom ota melegitoben, poloban, pulcsiban vagyok otthon.

Sot, mivel ahol elek az emberek magukkal foglalkoznak nem mas eletevel, igy meg az ovodaba is melegitoben jarok, de sokan munkahelyre is.


Tul rovid az elet ahhoz, hogy az ilyen 9-es fele hozzaszoloknak kelljen megfelelni.

2022. okt. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!