Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Hogyan dolgozzam fel, hogy nem lehetek fiatalon anya csak ilyen 32 korul, a parom meg addigra 35 lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 25/N vagyok, nem kimondottan az a szuletett anyatipus, nem akarok mindenaron gyereket. Viszont mivel az en anyukam idosebb koraban szult, anno megfogadtam, hogy csak fiatalon fogok szulni.

De sajnos ugy tunik, hogy 31-32 eves korom alatt en sem fogok szulni. (Meg egyetemre jarok, utana kellene minimum ket evet dolgozni is, meg osszeszedni egy lakasra onerot, ezek nelkul tuti nem szulnek.)

Ti, aki szinten fiatalon akartatok szulni, de az anyagi helyzet nem engedte ezt, hogyan dolgoztatok fel?

Teljesen el vagyok keseredve, ugy erzem, hogy nem csak a szerencsetlen gyerekkel b.szok ki, hanem magammal is. Latom anyamon is, hogy mekkora szivas, ha nyugdij elott 1-2 evvel is azon parazol, hogy a gyerekednek sikerulni fog-e lediplomazni. Csomo ismerosom ugyanennyi idosen mar a masodik gyereket varja, van, akinek a harmadik is megvan, reg hazasok mar, nem ertem, hogy ok hogyan csinaljak.

(A kerdesemmel egyebkent nem szeretnem megbantani azokat, akik tudatosan 30 felett szultek.)


2022. nov. 17. 15:22
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
Elkésve nem leszel akkor se.
2022. nov. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
80%

32 es 33 evesen szultem. Mire en nyugdijba megyek 25 ev mulva, mar ok is boven 30 felett lesznek. Milyen diploman izgulasrol beszelsz, hogy jon ki a matek? Nem ertem :)

30 es 35 eves kor kozott a legtokeletesebb kor gyereket szulni, se tul korai, se tul keso

2022. nov. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!