Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek szinte mindenről...

Akinek szinte mindenről megvolt az elképzelése úgy mint nekem, szülés után mi az ami ebből megvalósult?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok hogy:

1. Szülés után 6-8 hétig senki nem jöhet látogatóba, érjék be a fotókkal.

2. Csak én, apa, keresztanyum és a két mama foghatja meg a babát, a többieknek egy macskát nem adnék a kezébe, nemhogy a gyereket.

3. Babakocsira kitenni egy ,,Ne nyúlj hozzám" táblát, külföldön is szoktak ilyet.

4. Egészségesen étkezni és étkeztetni a picit. Elfogadni ha kevés a tej, és tápszer kell.

5. Apát hagyni éjjel aludni, csak akkor foglalkozzon a kicsivel ha én nem tudok pl. főzés, fürdés, wc használatkor. Vagy amikor ő szeretne természetesen.

6. Babysitter nem kell, mindenhova jön a kicsi velem, ha meg olyan helyre mennék mégis akkor valamelyik nagyival lesz.

7. Habár szakmám a pedagógia, folyamatosan tájékozódom mindenről ami a gyermekem érintheti.

8. A gyermek 2 éves koráig maradnék otthon, utána menne bölcsibe, napi 4 órában.

9. Nem gondolom hogy mindenből új kell, bútorok es a babakocsi lehet használt.

Most ennyi jutott eszembe.


2022. nov. 26. 14:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
88%
Nekem felüdülés munkába menni. Ott pihenek.
2022. nov. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 A kérdező kommentje:
Igen csak nem mindegy hogy 10 vagy 12 óra után esik haza hullafáradtan. Nem szeretném megkapni hogy itthon vagyok 0-24 a gyerekkel, és sokat kérek tőle. Azt szeretném ha akkor lenne vele mikor igénye van rá.
2022. nov. 28. 07:34
 53/75 anonim ***** válasza:
94%

És mi lesz ha visszállsz dolgozni? Akkor hazaestek mindketten, és utána házimunka, gyerekkel való foglalkozás lesz. Vagy akkor is csak te csinálsz mindent?


Nem szeretem az ilyen nőket. Önként nyitják ki a szájukat hogy sz.pjanak, és utána sír a szájuk, hogy tönkrementek, csak nehogy a párjuknak kelnie kelljen. Egy igazi férfi arcon köpné magát, ha hagyná a párját botladozni a fáradtságtól, csak mert ő a "családfő" meg ő "fáradt".


Elmondanám, hogy én is végeztem álló, járkáló munkát nőként, dolgoztam 50 órákat és soha nem voltam még olyan fáradt munka miatt, mint az első évben a gyerekkel.


Te dokgod mit csinálsz, de azt tudd, hogy ezt az attitűdöd fogod átadni a gyereknek. Ha fiú lesz azt hiszi felsőbbrendű, kutyába se fog venni, ha lány, akkor meg ő is szolgalelkű lesz mint te.


Csinálsz amit akarsz, de ne gyere vissza ide sírni, hogy nem bírod.

2022. nov. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szeretném megkapni hogy itthon vagyok 0-24 a gyerekkel, és sokat kérek tőle. "


Na ilyen kapcsolatra nem lenne szabad gyereket vállalni.


Ahol egyáltalán ilyen felmerül, ott rossz az alap.


Se te, se ő nincs tisztában azzal, hogy mivel jár egy gyerek.

2022. nov. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
100%
Nőként is fogsz dolgozni, akkor mi lesz? Vesztek fel alkalmazottat?
2022. nov. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
89%
Jujjci, a zurad gondolom munka után legurít 2-3 sört és leül a tv elé, jól gondolom?
2022. nov. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 A kérdező kommentje:
én 4 órában szeretnék dolgozni amig kicsi a gyerek, ha már iskolába megy akkor mennék 6 órába. ezért is gondolom hogy nekem több dolgom lesz a gyerekkel. van ismerősöm aki igy csinálja, működik náluk is, holott ott 3 gyerek van.
2022. nov. 28. 09:15
 58/75 anonim ***** válasza:
92%
"Azt szeretném ha akkor lenne vele mikor igénye van rá." remélhetőleg azért csináltátok a gyereket, mert mindkettőtöknek van igénye vele lenni. És mivel a férjed napi 10-12 órában szükségszerűen nem lesz vele, ezért a maradék időt viszont kihasználja. Egyre kevésbé értem, mi van a fejetekben.
2022. nov. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
100%

"Egyre kevésbé értem, mi van a fejetekben."


A társadalmi megfelelési kényszer, hogy "kell a gyerek", az meg majd az anyja dolga lesz, mert apukát hagyni kell pihenni otthon.

2022. nov. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
86%
59-es: Hát azért ezt már szerintem túlhaladtuk... vagy legalábbis ezt reméltem... eddig :D (58-as voltam)
2022. nov. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!