Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek szinte mindenről...

Akinek szinte mindenről megvolt az elképzelése úgy mint nekem, szülés után mi az ami ebből megvalósult?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok hogy:

1. Szülés után 6-8 hétig senki nem jöhet látogatóba, érjék be a fotókkal.

2. Csak én, apa, keresztanyum és a két mama foghatja meg a babát, a többieknek egy macskát nem adnék a kezébe, nemhogy a gyereket.

3. Babakocsira kitenni egy ,,Ne nyúlj hozzám" táblát, külföldön is szoktak ilyet.

4. Egészségesen étkezni és étkeztetni a picit. Elfogadni ha kevés a tej, és tápszer kell.

5. Apát hagyni éjjel aludni, csak akkor foglalkozzon a kicsivel ha én nem tudok pl. főzés, fürdés, wc használatkor. Vagy amikor ő szeretne természetesen.

6. Babysitter nem kell, mindenhova jön a kicsi velem, ha meg olyan helyre mennék mégis akkor valamelyik nagyival lesz.

7. Habár szakmám a pedagógia, folyamatosan tájékozódom mindenről ami a gyermekem érintheti.

8. A gyermek 2 éves koráig maradnék otthon, utána menne bölcsibe, napi 4 órában.

9. Nem gondolom hogy mindenből új kell, bútorok es a babakocsi lehet használt.

Most ennyi jutott eszembe.


2022. nov. 26. 14:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
100%
8-9 hónapos korában (szepa) alig fogod várni, hogy apa hazaérjen és passzolhasd le a gyereket. 😆
2022. nov. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
100%

"Értem tehát az a baj hogy nem akarom azonnal apára hagyni a gyereket ahogy hazaér."


Nem, nem ez a baj.

Hanem ez a baj:


"Egyedül is meg tudok csinálni mindent"


Az, hogy erre készülsz, hogy mindent egyedül és majd, ha a teremtés koronájának kényelmes és lesz kedve hozzá, akkor "besegíthet".


Tudod, hogy kik szoktak így készülni a gyerekvállalásra?

Azok, akik egyedül akarták a gyereket, a férfi meg csak belement. Na náluk kb. "jogos", így készülhetnek előre az egyedülálló szülőségre, ha majd beadja az unalmast apuci.


Ahol mindketten ugyanúgy akarják a gyereket, ott fel se merül ez a "kímélet", mert apa alig várja, hogy bizony kikapja azt a gyereket anyuka karjaiból.

2022. nov. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 A kérdező kommentje:
Akar ő is de nem mindenáron. Ha nem lesz azt is elviseli.
2022. nov. 28. 19:02
 74/75 anonim ***** válasza:
100%
Válás lesz itt 5 éven belül. :D
2022. nov. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 A kérdező kommentje:
Nem a te problémád.
2022. nov. 28. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!