Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Maximum hány órás autóútra...

Maximum hány órás autóútra mernétek elmenni 7 és 9 éves gyerekkel EGYEDÜL, nyaralás céljából?

Figyelt kérdés

Márciusban vagy áprilisban mennénk, kinéztünk egy kb 8 órás útra lévő desztinációt, de nem tudom, hogy be merjem e vállalni. Repülő sajnos nem jár oda Budapestről, busz van csak, több átszállós és minimum 16 óra az odajutás vele.

Ti be mernétek vállalni a 8 órás autózást?


2023. jan. 21. 10:15
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
52%
Hát 29, én a saját gyerekembol és az ismeretségi körömben levokbol indultam ki. Egyik se élvezi a hosszú utazást.
2023. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindig Horvátországon keresztül megyünk. Viszont nyáron, főszezonban inkább az éjszakai utazást szeretem, jobban lehet haladni.

Hiába több kilométerben, az útviszonyok szerintem jobbak, lehet haladni (ha éppen nincs dugó, útlezárás sehol).


Az, hogy sok-e egy gyereknek ez, szerintem nem megjósolható. Mint írtam, az én lányom elvan akkor is, ha ketten megyünk és nincs velünk plusz felnőtt/gyerek, aki elszórakoztassa. Az autóban szerintem könnyebbség, hogy a magatok ura vagy, nem az van, hogy pl. megáll a busz a lepukkant útszéli benzinkúton, és 50 utasnak van 20 perce pisilni, de a gyerek nyilván akkor leszállni sem akar, helyette indulás után fél órával szól, hogy amúgy pisilnie kell.


Nem kell együlésben levezetni a 9 órát, megállhattok bárhol, akár beülhettek valahová enni, szusszanni egyet valahová, vagy útba ejthettek másik várost, ahol szét lehet nézni stb.

2023. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyenek lesznek ennyi idősen, de a 3 és 7 évesemmel egyedül nem indulnék neki.

Jó testvérek, de testvérek: X óra békés játékra jut Y veszekedés és frászt kapnék két visító gyerekkel a hátsó ülésen ilyen hosszú utazás alatt. Esélyesen fának mennék.

Tudom írtad, nem opció, de repülővel bevállalnék hosszabbat is.

Ha nem kell vezetnem, akkof nyilván bírok velük.

2023. jan. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
27%
5 perc is sok belőlük
2023. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
0%
nincs vonat oda ? mert akkor mehetnétek vonatal . mi enyi idős gyerekel 800 km tetünk meg nyaralás miatt ,illetve 800 km re költöztünk , kocsival nem igazán szeretek ilyen hosszu utra menni inkåbb vonat.
2023. jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Ha lenne, nem tettem volna fel a kérdést.
2023. jan. 22. 03:27
 37/38 anonim ***** válasza:
44%
akkor igen autoval mennék .vinnék mesekönyvet ės gyakran megállnék.
2023. jan. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne csak mesekönyvet vigyél, mert az nem fogja őket lekötni végig. :D


Táblagépet, amin van mese, játék, színező. Akár vegyél külön foglalkoztató füzeteket, új színes ceruzákat is, hogy meglegyen az újdonság varázsa. Esetleg valamilyen autóban is játszható társast.

2023. jan. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!