Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri a gyereknev...

Szerintetek megéri a gyereknevelés az összes nehézség, teher ellenére? Ti élvezitek?

Figyelt kérdés

Igaz, a nehézségekre jó felkészíteni az embert, hiszen nem minden pillanata könnyű :D

Nektek voltak olyan érzéseitek hogy nem kellett ez nektek, megbántátok?


2023. márc. 20. 21:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
69%

Egyáltalán nem erről beszéltem, akinek nem inge, nem veszi magára! Vagy úgy érzed szar anya vagy? Sajnálom!

Én arról beszéltem, hogy itt sok nevelési problémás gyerek szülője ír ki kérdést, mert eleve nehezebb a "megbánt" gyereket nevelni, hisz a szülő nem úgy áll hozzá, ahogy egy gyerek megerdemelné.

Egyáltalán nem arról beszéltem, amin te megsértődtél.

2023. márc. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
87%

Kedves 21-es!

A "nevelési problémák" mögött 90 %-ban idegrendszeri probléma áll, amiről NEM tehet a szülő akárhogy akarod rá hárítani.

Amiben felelős a szülő, az az, amikor jelzik a szakemberek, hogy a gyerekkel gond van és erre homokba dugja a fejét, legyint és tojik arra, hogy fejlesztésre vigye.

De ők hidd el, nem fognak haknizni azzal, hogy a gyerek problémás, mert nem, az övék "tökéletes".

2023. márc. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
77%
Nahát akkor visszaértél ahhoz,amit én mondtam. Nem az "haknizik " itt akinek valóban gond van a gyerekével, hisz ő fejleszti, tesz érte, neki ő tökéletes. Hanem az "haknizik" itt akiről én beszéltem. Akinek egyszerűbb itt kérdezgetni, kifogásokat keresni, mint a gyerekével foglalkozni.
2023. márc. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Azért rengeteg gyereknek vannak viselkedési problémái és pusztán csak mert nem kapja meg a megfelelő figyelmet, érzelmi törődést a szülőktől. És a legtöbb esetben az emberek nem fordulnak befelé, hogy ok mit rontottak el, hanem egyszerűbb másokra mutogat ni vagy csak a horoszkópra fogni. Értem amit ír a 23-as. Tényleg ne vedd magadra, egyáltalán nem arra gondolt amin ti keresztül mentetek.
2023. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Szerintem sok szülőnek valójában nem is lett volna szabad gyereket vállalni, mert nagyon nem érettek erre a feladatra.

#24, most a te válaszodra gondoltam, és ezzel azt szeretném kifejezni, hogy nem véletlenül van annyi mentálisan beteg gyerek.

2023. márc. 29. 17:40
 26/26 anonim ***** válasza:

Igen, én is így gondolom.

Sajnos nagyon kevés figyelmet kap a legtöbb gyerek, nem beszélgetnek velük, le a tv elé, telefon aztán annyi.

2023. márc. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!