Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg nem szólsz rá a...

Tényleg nem szólsz rá a gyerekedre, ha nem rendeltetés szerűen játszik játszón?

Figyelt kérdés
Szórja a homokat(egyméteres környezete üres a homokozóban), kiugrik a hintából, visszamászik a csúszdán, állva hintázik, egyensúlyozik a mászóka szélén vagy a libikóka közepén.
2023. ápr. 20. 06:11
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

Akkor amíg állnak csúszàsra várva a kicsik, felengeditek visszafelé? Vagy mikor libikókázni szeretnének akkor sem hívjátok le, hogy a többiek tudjanak ketten “normálisan” libikókázni?


A hintánál arra gondoltam, hogy mikor tavasz vagy ősz vagy tél van, vagy csak nem csontszáraz minden, ő rálép a hintára, amin mások ülni fognak utána.


Amikor egyedül van, én is hagyom, de játszón nincs egyedül szinte soha, olyankor, ha szörfözik a libikókán és bejön más, lehívom! Nagyon furcsának tartom, hogy a csúszásra sorban álló kicsiknek ki kellene várnia, hogy a másik oldalról felmásszon egy 5 éves, mert neki az a fejlesztő hatású. Gyanítom, hogy néptelenebb játszókra jártok, ahol csak egy két gyerek lézeng, ott nekem is oké. Városligetin esélye sincs ilyesmire senkinek és ki is nézik az ilyet, szólnak érte

2023. ápr. 20. 07:22
 12/45 Derjaderja ***** válasza:
100%

Az 5. Véleményét osztom minden téren. A libikókán az enyémek még nem akartak mászni, de mért szólnék rá? Nálunk nem jellemző, hogy sorok lennének egy játékhoz, de persze ha direkt odajönne 2 gyerek libikokázni, akkor rövid idő után szólnék.

A mászókán mért nem rendeltetésszerű egyensúlyozni?

2023. ápr. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
81%
11. De miért hívnám le? Azért mert más úgy akarja használni, ahogy a nagy könyvben meg van írva? Nem érdekel, hogy kell “normálisan” használni, mert gyerek, had használja ahogy akarja. A homokozóból is kihívod ha nem várat épít? A hintát sem értem, ha összesarazza letöröljük, nehogy már nekem kelljen azokra gondolni, akik nem játszós ruhába hozzák le a gyereküket. A csúszdán nem engedem visszafele mászni, ha sokan vannak. Ha csak 1-2 gyerek és épp az a játék, hogy visszafelé másznak abba nem szólok bele. Semmi olyat nem engedek, amivel más vagy ő megsérülhet, de engem nem izgat, más gyerek hogy akar játszani🤷‍♀️
2023. ápr. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem azt kb mindenki írta, hogy csak akkor engedjük felfelé mászni a csúszdán, ha nincs ott más. Libikóka ugyanez. Ha lucskos lesz a gyerekem után a hinta, azt le szoktam törölni. Nagy szerencse, hogy nem csak ilyen karót nyelt anyukák léteznek, mert akkor elég vacak világ lenne.
2023. ápr. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%
A homokszórás mindig tilos, a többit szabad, ha nem zavar, vagy veszélyeztet másokat.
2023. ápr. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
93%
11. Neked szövegértési nehézségeid vannak?
2023. ápr. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
15%
Ha esetleg kétségei vannak valakinek, hogy miért van minden játszótér lelakva, szétlopva, akkor csak végigolvassa ezt a kommentszekciót és megérti.
2023. ápr. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
83%
17. Ha pedig benned felmerülne miért van ennyi problémás, besavanyodott felnőtt és tanulási nehézségekkel küzdő gyerek olvasd el a saját kommented! Nem tudom, mitől lenne lelakva a libikóka ha egy 14 kilós gyerek egyedül használja, de oksi, tuti jó fej anyuka vagy 🤭
2023. ápr. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
94%
Bocs, de szerintem a kérdés nem az volt, hogy engedjük-e a gyereknek, hogy hazavigye a játszótéri csúszdát, hanem az, hogy mászhat-e rajta visszafelé...
2023. ápr. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
89%
Az én gyerekem 3 percig hintázhat egyenes háttal, 5x lecsúszhat a csúszdán ELŐRE, 4 marék homokot betehet a vödörbe és megfontoltan visszaöntheti az eredeti helyére, hogy ne maradjon utánunk gödör, lefertőtlenítem a játszótér használt részeit magunk után, és jövünk haza. Szigorúan hajnali 4-kor használjuk a játszóteret, hogy másokat ne zavarjunk, és ne tanulja el a gyerekem ezektől a fent kommentelő pondróktól, hogy a csúszdán lehet mászkálni is.
2023. ápr. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!